Stranger Things 2 sa predstavuje v novom traileri

V druhej sérii populárneho a kritikmi oceňovaného seriálu nás čaká nové monštrum.

Seriál Stranger Things patril medzi vrcholy minuloročnej seriálovej sezóny. Získal sedemnásť cien a bol nominovaný v dvoch kategóriach Zlatého glóbusu a niet sa čomu čudovať. Seriál totiž dokázal prilákať všetky divácke generácie. Starší si vďaka osemdesiatkovému feelingu a viacerým odkazom na popkultúru tejto doby prišli na svoje. Mladší sa zase mimo iného dočkali skvelého výpravného sci-fi hororu so silnými postavami a tajomnom, aké na „obrazovkách“ chýbalo. To všetko krásne popretkávané štýlmi pripomínajúcich legendy Spielberga, Carpentera, či Stephena Kinga.

Vďaka talentu bratov Dufferovcov zo Stranger Things z týchto elementov vznikol jeden z najúspešnejších originálnych seriálov služby Netflix a pokračovanie v podobe druhej série bolo preto hotovou záležitosťou.

V prvej sérii bol v nebezpečenstve Will, ktorého sa snažili zachrániť jeho priatelia na čele s neznámou Eleven oplývajúcou zvláštnymi schopnosťami. Podľa Matta Duffera bude v druhej sérii v nebezpečenstve úplne celé mestečko. Dimenzia The Upside Down bude hrať prím hneď vedľa fanúšikmi milovanej Eleven.

Jedinou otázkou zostáva, čo bude skutočne ohrozovať celé mesto? V prvej sérii museli hrdinovia čeliť Demogorgonovi, ktorý získal svoje meno z obľúbenej hry detských hrdinov Dungeons and Dragons.

Je možné, že ďalším monštrom bude Thessalhydra? Túto možnosť načrtla práve posledná epizóda prvej série.

V druhej sérii uvidíme starých známych hercov ako sú Finn Wolfhard, Millie Bobby Brown, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin, Noah Schnapp, Natalia Dyer, Charlie Heaton, Cara Buono a Matthew Modine

Stranger Things 2 vyjde na Halloween a to aj na slovenskom Netflixe.

Pozrite si zatiaľ trailer:

Zábery z traileru:

One comment

Comments are closed.