Preskočiť na obsah

Krvavý Bobby vstane z mŕtvych na Halloween

Legenda drobného mesta ožíva.

Človeka vždy poteší, keď sa žánroví filmári snažia svojho diváka teleportovať do alternatívnej reality aj inými spôsobmi ako reklamami na YouTube a prankami. Takým príjemným úkazom bol v roku 2016 nezávislý horor Bloody Bobby, ktorý skrášľovali „fejkové“ správy, reportáže a útržky z novín o zmiznutí 10 ročného chlapca Bobbyho Maxwella v roku 1986. Horor Bloody Bobby prerozprával príbeh o návrate strateného syna, ktorý sa do mesta Fall Creek Valley vrátil po 20 rokoch a jeho obyvateľom sa krvavo pomstil.

29. septembra na KaPow Intergalactic Film Festivale sa premiéry dočká pokračovanie legendy s názvom Black Pumpkin. Dej sa odohráva 31. októbra v roku 2018. Dvaja ani nie tínedžeri totiž prebudia zlo, o ktorom sa šíria legendy už roky. Bloody Bobby si s drobným mestečkom nevybavil všetky účty. Navyše je Halloween, ideálny čas na vražednú hru…

Film Black Pumpkin napísal a zrežíroval Ryan McGonagle (scenár pri Bloody Bobby). Vo filme si zahrali Kamilla Alnes, Lily Keene, Tasha Dixon, Alix Schwartz, Brittany Belt, Curt Clanderin, Ellie Patrikios, Grayson Thorne Kilpatrick, Billy Armstrong, Jo Osmond, Matt Rife, Jordyn Lucas, Malaak Hattab a ďalší.

Black Pumpkin je z produkcie Triangle Road Entertainment, Twisted Tall Tale, Egghead Productions a po svojej premiére na 29. septembra na KaPow Intergalactic Film Festivale sa dostane na digitálne platformy v októbri cez Uncork’d Entertainment.

Trailer:

Zábery z filmu:

Značky: