Preskočiť na obsah

Mimozemský kyborg s chuťou na šteňatá v traileri na SheBorg

Chutné šteňatá a motorový olej.

Šialene bláznivý a zábavný austrálsky horor Sheborg Massacre sa svetu ukázal už v roku 2016, no len teraz si to namieri na DVD a digitálne platformy v USA, hlavne vďaka distribučnej spoločnosti Wild Eye Releasing a to pod zjednodušeným názvom Sheborg.

Za normálnych okolností by sme o už dostupnom filme nepísali, no Sheborg je tak bizarný sci-fi horor, že o ňom jednoducho musíte vedieť a novo vydaný trailer bez rečí vidieť.

Sheborg je o mimozemšťanovi na úteku, ktorý nešťastne pristane kúsok od psej množiarne. Tento ženský extraterestriálny kyborg sa zákonite rozhodne ovládnuť našu biednu Zem. K tomu potrebuje pomoc, takže si ju poľahky vytvorí – premení náhodné ľudské obete na zmutované kybernetické monštrá hladné po mäse šteniatok. To odmietnu dopustiť dve najlepšie kamarátky a zároveň aktivistky Dylan a Eddie.

Čaká ich však tŕnitá cesta pomedzi vražedné kybernetické mutácie a policajné zložky.

Sheborg je od režiséra a scenáristu Daniela Armstronga, ktorý je známy pre svoje šialené filmové projekty, viď. MurderDrome, Metal Murder 3D či Fight Like a Girl. Vo filme si zahrali Whitney Duff, Daisy Masterman, Emma-Louise Wilson, Sarah Howett, Kristen Condon, Kirsten Betts a Jen Costello.

Sheborg je z produkcie Strongman Pictures a v USA vyjde na DVD a digitálnych platformách už tento november.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát: