Preskočiť na obsah

The Hatred od producenta filmu Halloween v sebe skrýva viacero odtieňov zla

Dom v The Hatred v sebe skrýva nevídané zlo.

Koncom roku 2014 a začiatkom roku 2015, režisér Michael G. Kehoe zožal úspech so svojim krátkym filmom Hush. Čo filmový festival, to ocenenie. Kehoe dokázal napísať a zrežírovať atmosferický supernaturálny filmík, ktorý počas svojich 6 minút zahral na tie správne hororové struny u divákov.

Je vcelku pochopiteľné, že si to skúsený scenárista a režisér chcel vyskúšať aj celovečernou formou. Michael G. Kehoe tak napísal a zrežíroval horor založený na svojom krátkom filme Hush dúfajúc, že si fanúšikovia rovnako užijú aj „plnohodnotnú“ verziu s názvom The Hatred (predtým Alice). Na jej produkcii sa okrem spoločností Big Rock Films a Westridge Films podieľal aj Malek Akkad, ktorý sa produkčne realizoval aj na Zombieho verziách hororov Halloween (2007) a Halloween II (2009).

V The Hatred spoznáte štvoricu mladých študentiek, ktoré na víkend odcestujú na vidiecky dom svojho profesora. Pôvodne malo ísť o príjemný čas strávený v nádhernom prostredí, spojený s poznávaním sa s hostiteľom a jeho milou rodinou. Jeho drobná dcéra však začne mať po nociach strach a nočné mory. Dievčatá sú v dome síce na návšteve, no rozhodnú sa nevinnú obyvateľku domu upokojiť a vyhnať temné myšlienky z jej mysle.

Lenže postupom času si začnú uvedomovať aj ony, že sa v dome deje niečo desivé. Príbytok má svoju históriu a jeho obyvatelia skrývajú tajomstvá tak hrôzostrašné, že samotná smrť sa v zábleskoch zúfalstva javí byť tým najlepším vykúpením. Nepôjde len o klasické paranormálne javy, v stenách domu sa totiž skrývajú bizarnejšie desy.

V The Hatred si zahrali Andrew Divoff (Wishmaster, 1997), David Naughton (An American Werewolf in London, 1981), Amanda Wyss (A Nightmare on Elm Street, 1984), Sarah Davenport, Darby Walker, Gabrielle Bourne, Bayley Corman, Alisha Wainwright a Shae Smolik.

The Hatred vyjde na jeseň tohto roku, pravdepodobne 20. októbra.

Trailer:

https://www.youtube.com/watch?v=ZUJILizH4QA&t

Zábery z filmu:

Plagát:

1 názor na “The Hatred od producenta filmu Halloween v sebe skrýva viacero odtieňov zla”

  1. Pingback: EXKLUZÍVNE: Rozhovor s režisérom hororu The Hatred - Horormagória

Komentáre sú uzavreté.