Preskočiť na obsah

Rodina sa presťahuje do domu, v ktorom vládnu démonické sily. To je film House on Elm Lake

Horor House on Elm Lake vám pozve do domu samotného Lucifera.

Jazero Elm Lake sa nachádza v Južnej Dakote v USA a okolo neho sa nachádza nádherné prírodné prostredie, ako stvorené pre vyznávačov pokoja a samoty. Preto Ericovi nešlo do hlavy, prečo sa jeden krásny dom predáva za neuveriteľne dobrú cenu. Neváhal ani sekundu a spolu so svojou manželkou Hayley a dcérou Penny sa tak môžu tešiť z dokonalého kšeftu a úžasného nového domova.

Všetko, čo znie byť príliš dobré na to, aby to bola pravda, v sebe vždy skrýva nejaký zádrheľ. Niekto by očakával ukrytých škodcov, možno spiace termity, prípadne zatajenú výstavbu železnice kúsok od pozemku. No pravda je v tomto prípade omnoho desivejšia.

Pred niekoľkými rokmi v dome žila trojčlenná rodina, v ktorej otec začal byť presvedčený o tom, že je posadnutý Luciferom. Stratí nad sebou kontrolou a počas obetného rituálu zavraždí svoju manželku a dcéru. Eric o tom očividne nevedel a správy o tragickej udalosti sa k nemu vôbec nedostali. Teraz žije v dome nová trojčlenná rodina a katastrofa sa blíži.

Posadnutosť Luciferom totiž nebola vymyslená. Dom bol po stáročia obývaný prívržencami Luciferovho spolku a prostredie so sebou nesie démonické entity a duchov nevinných obetí do dnešného dňa. Rodinu čaká hotové peklo.

K réžii si sadol Jim Klass a k scenáru Shannon Holiday. Ten herecky stvárnili Becky Fletcher (Fox Trap), Faye Goodwin (12 Deaths of Christmas), Lorena Andrea (Unhinged) a Andrew Hollingworth (Suicide Club).

House on Elm Lake je z produkcie spoločnosti Proportion Productions, ktorá stála za filmami Fox Trap (2016), Darker Shades of Elise (2017), Unhinged (2017) a The Curse of Frau Perchta (2017).

Film vyjde 11. septembra priamo na DVD a VOD. Jeho distribúciu si vezme na starosť Left Films & Wild Eye Releasing.

Keby ste chceli, môžete si film predobjednať na DVD z Amazonu. Klik.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát:

1 názor na “Rodina sa presťahuje do domu, v ktorom vládnu démonické sily. To je film House on Elm Lake”

  1. Pingback: Mother Krampus divákom podaruje vianočný masaker - Horormagória

Komentáre sú uzavreté.