Preskočiť na obsah

Spánkový experiment oslobodí nočné mory v sci-fi horore ‚Come True‘

Aj nočné mory majú svoj pôvod.

V IFC Midnight si na marec pripravili nočnými morami nasiaknutý horor Come True od Anthonyho Scotta Burnsa a Daniela Weissenbergera.

Film sleduje osemnásťročnú študentku Sarah, ktorej život doslova ničia nevysvetliteľné nočné mory. Nech robí čokoľvek, zobudí sa vystrašená a unavená. Keď zistí, že jedna z univerzít organizuje spánkový výskum, okamžite sa prihlási. Ako dobrovoľníčka má jednoduchú úlohu – počas dvoch mesiacov trvajúcej štúdie spať pod dohľadom vedcov. To, či sa výskumu zúčastňujú aj iní ľudia a aký je vlastne cieľ pozorovaní jej univerzita odmietala prezradiť, no chápala to ako štandard vedeckého procesu.

Čo však vtedy netušila je to, že nejde len radový vedecký pohľad do problematiky spánku a nočných môr. „Spánkoví“ vedci majú omnoho šialenejšie zámery a Sarah na to príde v momente, keď sa jej desivé sny stanú ešte bizarnejšími a horor z jej mysle vkročí do reality.

Horor Come True zrežíroval Anthony Scott Burns z príbehu Daniela Weissenbergera. Vo filme si zahrali Julia Sarah Stone, Tiffany Helm, Skylar Radzion, Tedra Rogers, Carlee Ryski, Caroline Buzanko, Kaya Coleman a Elena Porter.

Come True je z produkcie Copperheart Entertainment / Angel Entertainment a vyjde 12. marca 2021 na VOD cez IFC Midnight.

Trailer:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *