Preskočiť na obsah

Hororový seriál Haunted z českej produkcie dostal trailer

Horory od susedov.

Produkčná spoločnosť Milk and Honey Pictures, ktorú založil Tomáš Krejčí a momentálne má zapustené korene okrem Prahy aj v Los Angeles, Kapskom Meste, v austrálskom Perthe či v čilskom Santiagu, si na október pripravila bohatú nádielku pre fanúšikov hororu.

Okrem toho, že 19. októbra na Amazon Prime uvidíme druhú sériu seriálu LORE, v rovnaký dátum sa na Netflixe objaví šesťdielny seriál Haunted. Ten narozdiel od LORE II je kompletne z réžie zlatých českých ručičiek. Nielenže sa film natáčal v pražskom štúdiu Prague Studios a v okolitých miestach, ale dokonca dostali šancu aj českí herci. A to nespomíname ani fakt, že o doslovnú réžiu sa postaral Jan Pavlacký.

Susedský seriál má dokumentárny koncept ako na Netflixe dostupný film The Nightmare. Svoje údajne reálne paranormálne a supernaturálne zážitky vyrozprávajú skutoční ľudia. Ich príbehy sú následne stvárnené profesionálnymi hercami. Medzi nimi nájdete Jeffa Fritza, Elišku Křenkovú, Kamilu Trnkovú či Oscara Hesa.

Ako sme spomínali, Haunted vyjde na streamovacej službe Netflix a to už 19. októbra. Dovtedy si pozrite ešte stále čerstvý trailer.

Trailer:

Zábery z traileru: