Preskočiť na obsah

Horor Psychopaths vám dopraje noc so šialenými psychopatmi

Vyšiel trailer na film Psychopaths.

Mladý a talentovaný režisér Mickey Keating si hororový žáner obľúbil a za svoje pôsobenie vo filmovom priemysle divákov vydesil niekoľkými filmami.

Už so svojim prvým 54 min. počinom Ultra Violence (2011) sa pokúsil rozobrať trópy slasheru a hlavnú hrdinku hodiť do domu, v ktorom sa už vraždy udiali pred jej príchodom. V jeho celovečernom režisérskom debute Ritual (2013) sa divák stal obeťou tajomného kultu, vo filme Pod (2015) si M. Keating otestoval zručnosti pri zostavovaní sci-fi hororu a v roku 2015 so snímkom Darling vzdal poctu šesťdesiatkovým hororom. Vo svojom poslednom diele Carnage Park (2016) prebádal prvky absurdnosti a situačnej komédie v inak temnom a akčnom horore.

Jeho nový slasher Psychopaths si pre divákov pripravil vizuálne atmosferický masaker. V jednej väznici totižto popravia šialeného vraha počas splnu a práve tento akt prebudí viacerých šialencov k životu.

Zvláštnu skupinu vrahov tvoria Alice, ktorá je presvedčená o tom, že žije v 50. rokoch 20. storočia; Blondie, nádherná a zvodná žena s talentom zlákať zamilovaných mužov do svojej pivnice; Škrtič so slabosťou pre pekné dievčatá a vrah na objednávku, ktorého nový klient pošle do nočného baru.

Noc plná šialených vrážd doslova spečatí osud každého jedného z nich, no ak títo vrahovia majú niečo spoločné, tak jednoznačne talent na vraždenie a chuť nepustiť sa takejto jedinečnej krvavej príležitosti.

Režisérom a scenáristom v jednom je Mickey Keating. Vo filme si zahrali Jeremy Gardner, Graham Skipper, Helen Rogers, Matt Mercer, Ashley Bell, Larry Fessenden, Sam Zimmerman, Angela Trimbur, či James Landry Hébert.

Film Psychopaths z produkcie Glass Eye Pix, High Window Films a Sorrows Entertainment vyjde až budúci rok 2. januára vďaka Samuel Goldwyn Films, no trailer si môžete pozrieť už teraz!

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát: