Ďalšou zastávkou je peklo. Užite si diabolskú jazdu vo filme Party Bus To Hell

Party Bus To Hell vás pozýva na pekelný festival.

Väčšina pozná spoločenskú akciu Burning Man ako masívny festival na púšti Black Rock Desert v Nevade, USA. V skutočnosti však nejde o festival v pravom zmysle slova, ale o štvordňové spontánne vybudovanie „mesta“ s viac než 65 000 obyvateľmi. Okrem rituálneho podpálenia drevenej sochy neexistujú žiadne vopred naplánované akcie či hudobné vystúpenia. Všetko stojí a padá na masívnej komunite, ktorá sa snaží prežiť v mnohých prípadoch aj hororové podmienky púšte a chaosu.

Na túto úžasnú udalosť, odohrávajúcu sa medzi koncom augusta a začiatkom septembra, odcestuje aj jeden z mnohých preplnených autobusov, ktorého sedadlá okupujú nadštandardne atraktívni mladí ľudia. Do ich horúcich očakávaní však vrazí veľká stopka, keď technika autobusu zlyhá a cestujúci sa ocitnú na púšti s nulovou vidinou Burning Mana.

Na tom by nebolo nič hrozné. Pokazený autobus sa dá prežiť a najväčšie nebezpečenstvo spočíva v hadoch a kotúľajúcich sa pavúkoch. Lenže posádku autobusu čaká doslovné peklo, keď zistia, že sa v ich blízkosti nachádzajú milovníci Satana. Tento skromný kult sa pustí do diabolských činov a po krvavom masakre zostane nažive len 7 ľudí. Tí sa počas svojej snahy prežiť stanú svedkami rôznych pekelných kreatúr a sľubov nikdy nekončiaceho utrpenia.

Za filmom režisérsky stojí skúsený Rolfe Kanefsky, ktorého môžete poznať vďaka filmom The Hazing (2004), Nightmare Man (2006), či najnovšie The Black Room (2017). S príbehom mu pomohli Michael Mahal a Sonny Mahal.

V Party Bus To Hell si zahrali Tara Reid (Sharknado 5), Sadie Katz (Blood Feast), Stefani Blake, Shelby Nicole, Ben Stobber (The Immortal Wars 2018), Vidonna Michaels (Sand Sharks 2012), Richard Hochman, Demetrius Alex, Raymond Gutierrez, Johnny Molinaro (Pool Party Massacre), Devanny Pinn (Truth or Dare), Aaron Groben a Elissa Dowling (BoneJangles).

Party Bus To Hell z produkcie Mahal Empire a Red Cardinal Films bude mať premiéru 30. októbra v Las Vegas, Nevada.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát: