Preskočiť na obsah

Démonický dom od vedľa z indickej produkcie

Pozrite si trailer na horor The House Next Door.

India je okrem svojej populácie a rozlohy aj kultúrne a jazykovo pestrá. Tvorí ju 29 štátov a rozpráva sa v nich 22 štátnymi jazykmi, no oficiálne sa v Indii vyskytuje viac než 122 jazykov. Pre filmových producentov je preto občas náročné určiť, na koho sa bude film komerčne orientovať. Režisér Milind Rau to spolu so scenáristom a hercom Siddharthom vyriešili po svojom a rozhodli sa natočiť trojjazyčný film.

Horor The House Next Door vyjde pod týmto názvom v štátoch, v ktorých sa hovorí po hindsky. V telugských oblastiach bude pod názvom Gruham (Domov) a v tamalských sa objaví ako Aval (Ona).

Príbeh je vo všetkých troch filmoch rovnaký a divák sa cezeň vžije do sveta neurochirurga, jeho ženy a dcéry, keď sa spoločne presťahujú do krásneho nového domu. Začnú však zažívať rôzne záhadné incidenty pripomínajúce paranormálne horory. Začnú polemizovať nad tým, že dom kúsok od nich je pravdepodobne posadnutý niečim desivým a matka s dieťaťom, ktoré v ňom žijú, o tom musia jednoznačne vedieť.

Tieto svoje myšlienky brali s letmým humorom, no keď sa niekto im blízky začne správať ako postava z exorcistických filmov, okamžite obrátia pozornosť na mysteriózny dom a entity, ktoré ho obývajú.

The House Next Door zrežíroval Milind Rau a scenár napísal herec/producent Siddharth. Siddharth sa nechal počuť aj o tom, že film je podľa skutočných udalostí, ktoré sa údajne stali jeho kamarátovi. Vo filme si zahrali Siddharth, Andrea Jeremiah a Anisha Victor.

The House Next Door z produkcie The Viacom 18 Motion Pictures vyjde 3. novembra.

Trailer:

Aval:

Zábery z filmu:

Plagát: