Preskočiť na obsah

Horor Midsommar od režiséra „Prekliateho dedičstva“ dostal prvý trailer

Škandinávske dedičstvo prichádza.

O pripravovanom filme od režiséra minuloročného úspešného hororu Hereditary (Prekliate dedičstvo) sme písali minulý týždeň, keď distribučné štúdio A24 lákalo zvedavcov a fanúšikov niekoľkými animovanými upútavkami na sociálnych sieťach. Dnes však vyšiel sľubovaný prvý teaser trailer, ktorý si môžete s veľkými očakávaniami pozrieť pod týmto článkom. Predtým si však pripomeňme, o čom najnovší horor z dielne talentovaného A. Astera je.

Asterov najnovší projekt nesie názov Midsommar a bude sa niesť v duchu škandinávskeho folk hororu zmiešaného s apokalyptickými prvkami. Príbeh bude o mladej dievčine, ktorá sa po smrti svojich rodičov pripojí k jej priateľovi a jeho kamarátom na dobrodružný výlet do drobného dedinského mestečka vo Švédsku. Návštevníkov však prekvapia bizarné rituály a tradície spojené s oslavami letného slnovratu.

Vo filme sa objavia Florence Pugh, Julia Ragnarsson, Anna Åström, Wil Poulter, Jack Reynor, Liv Mjönes, Ellora Torchia, Louise Peterhoff a ďalší.

Midsommar by sa mal dostať do kín v lete v auguste. Kedy sa objaví v slovenských a českých kinách známe ešte nie je, no do leta vám dáme určite vedieť.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát:

Značky: