Preskočiť na obsah

Psychosexuálny horor Long Lost preskúma bratskú lásku

Bratská láska nepozná hranice.

Aj vy ste niekedy snívali o nádhernom zázraku spočívajúceho v zistení faktu, že tam niekde ďaleko sa nachádza váš stratený súrodenec, prípadne iný člen rodiny, ktorý je neskutočne zazobaný a hlavne štedrý?

Nuž, Sethovi sa tento sen v jeden deň splní. Príde mu totiž dopis od nevlastného brata Richarda, ktorý ho po dlhých rokoch odlúčenia pozve do svojho obrovského sídla v Connecticute. Seth si pri sebe pochopiteľne nosí zdravú dávku skepticizmu. Prečo by sa Richard ozval práve teraz a z akého dôvodu by už len jeho pozýval na zbohatlícky víkendový výlet?

Seth si už po pár hodinách začne všímať veľmi bizarné Richardove správanie a tvrdšie zaobchádzanie. Rozum sa mu pozastaví aj nad Richardovou záhadnou priateľkou Abby, ktorá mu prezradí absurdné tajomstvá a dôvody, pre ktoré je stále s Richardom. Nič však nebráni tomu, aby si Seth a Abby nezačali navzájom „lepšie“ rozumieť.

Richard však pozval Setha s jasným plánom, a ten plán pozostáva z psychosexuálneho šialenstva, pokušenia, luxusu, zrady a zakázaného ovocia. V čom však spočíva finále erotickej nočnej mory?

Horor Long Lost zrežíroval Erik Bloomquist. So scenárom mu pomohli Carson Bloomquist a Adam Weppler. Vo filme si zahrali Adam Weppler, Catherine Corcoran a Nicholas Tucci.

Long Lost je z produkcie Mainframe Pictures a vyjde 29.03.2019 v US kinách a 10.04.2019 na VOD.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát:

Značky: