Preskočiť na obsah

Halloween Pussy Trap Kill! Kill! je babskou jazdou do pekla

Halloween Pussy Trap Kill! Kill! predvádza svoje vražedné tóny.

Ak ste nikdy nevideli exploitation film Faster, Pussy Trap! Kill! Kill! od Russa Meyera z roku 1965 a trojica vražedných go-go tanečníc znie príliš lákavo, jednoznačne napravte svoju chybu a tento film si zožeňte, pretože prichádza horor, ktorý si z tejto kultovej snímky trošilinku vypožičal.

Režisér Jared Cohn, ktorého sme spomínali aj v našom rozhovore s Katrinou Grey, totiž pripravuje sériou Saw inšpirovaný a absolútne absurdný torture porn horor Halloween Pussy Trap Kill! Kill!, v ktorom sa divák stretne s dievčenskou hudobnou kapelou Kill Pussy Kill. Tá práve počas obdobia Halloweenu dostane možnosť zahrať si svoj najväčší koncert. No ešte pred oficiálnym odchodom sa im nechtiac podarí uraziť aj na Halloween príliš desivého muža.

Keď sa členom kapely záhadne pokazí dodávka, neznámy muž im poskytne pomoc s odvozom. Namiesto cesty za vytúženým snom ich čaká nedobrovoľná návšteva v pekelnom dome. Muž, ktorého urazili, je zhodou okolností diabolský génius a fanúšik hororovej série Saw, pretože si pre celú kapelu pripravil skvelú spoločenskú hru. V dome sa nachádzajú tri miestnosti plné vražedných zariadení a pascí. Úloha je jednoduchá: stačí prežiť všetky tri miestnosti a sloboda je znovu ich. Háčikom je len to, že v každej miestnosti musí niekto zomrieť.

Vo filme si zahrali Sara Malakul Lane, Richard Grieco, Demetrius Stear, Margaret O’Brien a Dave Mustaine (frontman kapely Megadeth). 

Halloween Pussy Trap Kill! Kill! z produkcie Cleopatra Entertainment vyjde 27. októbra.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát:

Značky: