HBO vydalo moderný trailer pre ikonického Exorcistu

Vynovený trailer pozýva na návštevu Exorcistu.

Hlava na správnom mieste.

Približne týždeň pred koncom decembra sme priniesli správu o tom, že pripravovaný sequel legendárneho filmu Exorcista (The Exorcist) s vysokou pravdepodobnosťou vyrastie pod kreatívnymi krídlami Davida Gordona Greena, režiséra Halloweenu z 2018 a tento rok očakávaného pokračovania Halloween zabíja (Halloween Kills). Síce ohľadom tejto novinky nič prelomové nemáme, HBO (patriace pod WarnerMedia) sa pri klasike odhodlala k malému faceliftu. Ale naozaj len k minimálnemu.

HBO pre legendárny horor Exorcista (The Exorcist) od Williama Friedkina, pôvodne vydaný v roku 1973, pripravilo kompletne nový trailer, patriaci do HBO kolekcie s názvom „Modern Trailers“. Nový trailer vyšiel aj ako pozvánka na HBO Max, ktorý u nás ešte stále dostupný nie je.

Ak však patríte medzi ľudí, ktorí o Exorcistovi počuli toľkokrát, že ho nikdy nemali za potreby vidieť, možno vás tento „moderný“ trailer namotivuje k stráveniu jedného večera v prítomnosti diabla. Film o 12 ročnej dievčine posadnutej pekelnou entitou a kňazovi odhodlanému supernaturálnu entitu poslať tam, kam patrí, sa stal ikonickým hororom z dobrých dôvodov a moderný trailer dokonale predáva jeho silné stránky.

Moderný trailer:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *