Preskočiť na obsah

Sabrinu čaká pekelné finále. Vyšiel oficiálny trailer na 4. časť

Posledná pekelná jazda.

Ak ste sa na seriál Sabrinina děsivá dobrodružství (Chilling Adventures of Sabrina) doteraz nepozreli z dôvodu, že neradi začínate nedokončené seriály, môžete si vydýchnuť. Posledná sezóna označená ako 4. časť vyjde na konci decembra, takže máte kopu času zhltnúť všetky 3 sezóny/časti dostupné na Netflixe. Ak zázrakom patríte medzi takýchto divákov, odporúčame vám nový oficiálny trailer nesledovať. Rovnaká rada platí aj pre tých, ktorí chcú ísť na finále naslepo. Trailer je totiž trošku spoilerovejší.

Seriál Sabrinina děsivá dobrodružství je voľnejšou adaptáciou komiksovej predlohy od Archie Horror. V predošlých troch častiach si Sabrina Spellman prešla peklom každého druhu. Byť čarodejnicou pre ňu nebolo až takou príjemnou zábavou, ako to obyčajní smrteľníci mohli na začiatku vnímať. Temné sily ohrozovali jej samotnú, jej priateľov, lásky, rodinu i celé mesto. Teraz sa po udalostiach z tretej časti na mestečko Greendale blíži Ničota a „rozdvojená“ Sabrina bude musieť čeliť tomu najväčšiemu a snáď poslednému nebezpečenstvu.

Sabrinina děsivá dobrodružství 4. část (Chilling Adventures of Sabrina Part 4) vyjde 31. decembra 2020 aj na našom Netflixe. Nižšie nájdete český trailer.

Trailer:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *