Furries sa nezľaknú zakrvaviť svoje kostýmy v horore Furry Nights

Krvavý karneval.

Máme tu nejakých Furries? High five! Ehm. My v Horormagórii oslavujeme (takmer) všetky deviácie, sex. deviácie a fetiše. Aby nás československí furríci nezabili, pripomíname, že tzv. Furry fandom je nevinnou subkultúrou so záujmom v antropomorfných zvieratkách. Vlastný kostým, vlastná Furry identita a hodiny v pote na stretávkach s ostatnými milovníkmi chlpáčov. Nebudeme sa však tváriť, že sexualita s humanoidnými zvieratkami nijak nesúvisí. Rozšírenosť Furry porna nás totiž presviedča o opaku.

Tento článok však nie je o Furries ako takých, ale o filme, v ktorom furríci hrajú významnú úlohu. V tmavom lesíku sa totiž skupinka chlpáčov venovala svojim… aktivitám a bohužiaľ sa im to stalo osudným. Partia tínedžerov si jedného z nich pomýlila so skutočným medveďom a od strachu ho zastrelila.

Furries po hrozivom objave učinia nekompromisné rozhodnutie – tínedžerom sa pomstia. Svorku zvieratiek povedie Mr. Fox. Podarí sa pomýleným deckám prežiť krvilačný útok Furries?

Horor Furry Nights napísal a zrežíroval J. Zachary Thurman. Zahrali si v ňom Keith Dowsett, Amelia Haklerod, Allison Joy McDainiel, Maddison Stroud a ďalší.

Film je z produkcie Cyfuno Ventures a Unplugged Films. Vyjde 12.10.2018 na digitálnych platformách vďaka Terror Films.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát: