12 mesiacov hororu od producentov The Purge a Insidious

Horor po celý rok.

Streamovacia služba Hulu žne hororový úspech so svojim „kingovským“ seriálom Castle Rock a rovnako aj Jason Blum, spasiteľ temného žánru, mal tento rok plné ruky práce. V októbri ho so svojou produkčnou spoločnosťou Blumhouse čaká premiéra Halloweenu, na USA Network beží seriál The Purge, na Netflixe miniséria Ghoul a na HBO prekvapila seriálová adaptácia Sharp Objects.

V Hulu to so žánrovým obsahom mienia skúšať aj naďalej, takže je úplne prirodzené, že si na pomoc k novému hororovému projektu privolali práve Jasona Bluma a produkčné krídlo Blumhouse s podtitulom TV.

Seriálová antológia nesie názov Into the Dark a originálna je hlavne svojim epizódnym konceptom. Bude mať totiž presne 12 častí, nová epizóda vyjde každý jeden mesiac v roku a príbeh každej z nich sa bude viazať na sviatok v danom mesiaci. Keďže prvá epizóda vyjde 5. októbri, bude sa niesť v duchu Halloweenu. 2. novembra príde Into the Dark s ďalším hororovým príbehom, pochopiteľne venujúci sa sviatku Vďakyvzdania.

Hororových fanúšikov tak na Hulu čaká rok strachu, počas ktorého si užijú desivé dni Dušičiek, Vianoc, Nového roku, Valentína, 1. Apríla a mnohých ďalších.

Ako sme už spomínali, prvá halloweenska epizóda vyjde 5. októbra pod názvom The Body. Hororové Vďakyvzdanie pod názvom Flesh and Blood vyjde 2. novembra. V nich sa okrem iných objavia Aurora Perrineau, Rebecca Rittenhouse, Tom Bateman, Dana Silvers a Tembi Locke.

Teaser trailer:

Zábery z traileru: