Pokračovanie „47 Metrov pod hladinou“ v oficiálnom traileri

Čeľuste pokračujú.

Pred viac ako dvoma rokmi sme písali o klaustrofobickom horore 47 Meters Down (47 Metrov pod hladinou) od Johannesa Robertsa. Išlo o zábavne napínavý snímok, hororovú jednohubku určenú na jeden z večerov exotickej letnej dovolenky. Johannes si svoju žraločiu pauzu vyplnil minuloročným očakávaným sequelom The Strangers: Prey at Night. A keďže sa počas produkcie Oni 2 zamiloval do pokračovaní, je len logické, že k druhému výročiu 47 Metrov pod hladinou príde so sequelom s podtitulom Uncaged.

47 Meters Down: Uncaged je o štyroch dobrodružných kamarátkach, ktoré sa vydajú objavovať tajomstvami vyzdobené ruiny podmorského mesta. V mýticky vyzerajúcom historickom labyrinte však blúdia tie najvražednejšie žraloky, aké hlboká voda pozná.

Film zrežíroval a napísal Johannes Roberts. So scenárom mu pomohol Ernest Riera. Vo filme si zahrali John Corbett, Nia Long, Brec Bassinger, Corinne Foxx, Sistine Rose Stallone, Brianne Tju, Sophie Nélisse, Davi Santos, Khylin Rhambo a ďalší.

47 Meters Down: Uncaged je z produkcie A Fyzz Pictures Production a vyjde 16.08.2019 cez Entertainment Studios Motion Pictures.

Trailer:

https://youtu.be/BhOJXUmvLQ8

Zábery z filmu:

Plagát: