Preskočiť na obsah

Démonický masaker sa vracia v traileri na tretiu sériu Ash vs Evil Dead

Prišiel trailer na tretiu sériu Ash vs Evil Dead.

Ikonický horor Lesný Duch (The Evil Dead) z roku 1981 od Sama Raimiho a jeho ďalšie dve pokračovania Lesný Duch II (Evil Dead, 1987) a Armáda Temnôt (Army of Darkness, 1993), vyniesli na hororový vrchol herca Brucea Campbella a jeho postavu veľmi svojského Asha Williamsa.

Seriálová podoba Asha Williamsa je originálnym pokračovaním filmovej trilógie. Ash Williams je však o 30 rokov starší a po svojich démonických opletačkách skončil na pozícii pracovníka v supermarkete, čo mu však stále nebránilo v snahe o vyzliekanie nádherných miestnych žien.

Svoje spomienky na heroickú mladosť niesol v podobe knihy Necronomicon, ktorá ho neustále sprevádzala na cestách autom. To sa mu stalo osudným. Pod vplyvom zelenej drogy a lásky k mladej prostitútke pootvoril okienko poézie a odrecitoval romantickú báseň.

Báseň to však nebola obyčajná, išlo o verše z Nerconomiconu a Ash tak svojou potrebou byť džentlmen vykopol bránu do dimenzie, ktorú obývajú temné entity túžiace ovládnuť svet.

Ashovi v záchrane sveta po dobu dvoch sérií vždy pomáhali Pablo a Kelly, ktorých okrem skúseností s démonmi spájali aj tie pracovné.

Z Asha, kedysi údajného masového vraha, sa zrazu po udalostiach z druhej série stane záchranca ľudstva a hrdina nad všetkými hrdinami. Celé mesto Elk Grove v štáte Michigan ho nesie na rukách a jeho (nielen) egu sa to veľmi páči. Dary slávy si však dlho neužije, keďže mesto postihne v televízii odvysielaný masaker. Kelly v ňom zbadá modus operandi známej Ruby. Neváha a rozhodne sa varovať Asha a Pabla.

Aj v tretej sérii bude ako exekutívny producent figurovať Sam Raimi. Ray Santiago, Dana DeLorenzo a Bruce Campbell znovu vytvoria dynamické trio. Lucy Lawless si opäť zahrá Ruby. Prekvapením je však to, že sa do obrazu dostane aj “veky stratená” dcéra Asha Williamsa Brandy Barr, ktorú si zahrá Arielle Carver O’Neill.

Tretia séria odštartuje na stanici Starz 25. februára tohto roku.

Trailer:

Zábery z traileru:

Plagát:

Značky: