Upír na palube v novom akčnom horore ‚Krvavočervené nebo‘

Upír na palube.

Hororové leto na Netflixe pokračuje. Upírsky akčný horor Krvavočervené nebo (Blood Red Sky) priletí 23. júla. Film sa natáčal v Českej republike, a i keď je pravda, že dobrá časť sa bude odohrávať na univerzálnej palube lietadla, myšlienka na „domáckosť“ i tak poteší. O filme sme naposledy písali pri vydaní teaser traileru.

Príbeh filmu sa začne ako typický triler s upútavkou počas akčného leta na Markíze, keď lietadlo na transatlantickom nočnom lete prepadnú členovia nebezpečnej teroristickej organizácie. Ich požiadavka pre bezpečný návrat na zem je pochopiteľne čisto finančná. V takej situácii ale neexistuje istota, či všetko prebehne v poriadku a teroristi splnia svoj sľub. Na palube lietadla sa ale odohráva aj iný, omnoho dôležitejší príbeh, ktorý môže situáciu v lietadle výrazne ovplyvniť. Medzi pasažiermi sa nachádza žena trpiaca záhadným ochorením. Vydesená o život svojho syna je ochotná oslobodiť svoj materinský inštinkt. Narozdiel od iných matiek však v sebe skrýva skutočné monštrum. Monštrum túžiace po krvi.

Vo filme od Petra Thorwartha si zahrali Dominic Purcell, Leonie Brill, Peri Baumeister, Graham McTavish, Sinead Phelps,, Alexander Sheer a Rebecca Dyson-Smith.

Krvavočervené nebo (Blood Red Sky) vyjde na Netflixe 23. júla 2021 pod českým názvom Krvavě rudé nebe.

Trailer:


Publikovaný

v

,

od

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *