Upír na palube v novom akčnom horore ‚Krvavočervené nebo‘

Upírsky let pristáva na Netflixe.

Upír na palube.

Hororové leto na Netflixe pokračuje. Upírsky akčný horor Krvavočervené nebo (Blood Red Sky) priletí 23. júla. Film sa natáčal v Českej republike, a i keď je pravda, že dobrá časť sa bude odohrávať na univerzálnej palube lietadla, myšlienka na „domáckosť“ i tak poteší. O filme sme naposledy písali pri vydaní teaser traileru.

Príbeh filmu sa začne ako typický triler s upútavkou počas akčného leta na Markíze, keď lietadlo na transatlantickom nočnom lete prepadnú členovia nebezpečnej teroristickej organizácie. Ich požiadavka pre bezpečný návrat na zem je pochopiteľne čisto finančná. V takej situácii ale neexistuje istota, či všetko prebehne v poriadku a teroristi splnia svoj sľub. Na palube lietadla sa ale odohráva aj iný, omnoho dôležitejší príbeh, ktorý môže situáciu v lietadle výrazne ovplyvniť. Medzi pasažiermi sa nachádza žena trpiaca záhadným ochorením. Vydesená o život svojho syna je ochotná oslobodiť svoj materinský inštinkt. Narozdiel od iných matiek však v sebe skrýva skutočné monštrum. Monštrum túžiace po krvi.

Vo filme od Petra Thorwartha si zahrali Dominic Purcell, Leonie Brill, Peri Baumeister, Graham McTavish, Sinead Phelps,, Alexander Sheer a Rebecca Dyson-Smith.

Krvavočervené nebo (Blood Red Sky) vyjde na Netflixe už 23. júla 2021 pod českým názvom Krvavě rudé nebe.

Trailer:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *