Santa Claus a pani Clausová prinesú dary teroru a smrti v novom vianočnom horore

Vyšiel vianočný trailer k hororu Once Upon a Time at Christmas.

Keď sa povie Santa Claus a pani Clausová, človek si predstaví sympatických rozprávkových dôchodcov v červených kostýmoch a s Coca-Colou v rukách. Proste pár s čarovnými pomocníkmi, vďaka ktorým dokážu urobiť radosť každému dieťaťu na celom svete, bez ohľadu na ekonomickú situáciu v jednotlivých rodinách.

No vo filme Once Upon a Time at Christmas  sa divák stretne s celkom odlišným párom. Jednooký Santa Claus a atraktívna pani Clausová rozhodne nemajú v pláne prinášať dary, úsmevy a mávanie z pohodlia svojich saní. Ich sviatočným poslaním je priniesť teror a smrť v jednom mestečku v New Yorku.

Vianočnú nádielku surovej smrti si od magickej dvojice rozbalia falošný Santa z nákupného centra, romanticky sa bozkávajúca dvojica, či kompletne celá šťastná rodinka. Aj keď vraždy pôsobia chaotickým dojmom, študentka Jennifer a policajt Sam začnú pomaly prichádzať na desivú skutočnosť toho, že nejde o náhodné vraždy. Možno sa im podarí na základe dôkazov predpovedať ďalšie obete a miesta vrážd, no budú schopní zastaviť Clausovcov?

Film zrežíroval Paul Tanter (Shame the Devil, The Disappearance of Lenka Wood, Living Dead). Scenár dal dokopy Christopher Jolley (Whisper, Living Dead) na základe podkladu Simona Phillipsa (Living Dead). Vo vianočnom krváku si zahrali Simon Phillips, Sayla de Goede, Brook Fletcher, Barry Kennedy, Jeff Ellenberger a Devon Mary Doherty.

Once Upon a Time at Christmas z produkcie Alpha Hollywood Studios, Hollywood Media Bridge a Runaway Features vyjde 12. decembra na VOD cez distribučnú spoločnosť Lionsgate a zaradí sa tak medzi vianočné hity, ktoré nesmú chýbať v katalógu každého fanúšika hororu a milovníka Vianoc.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát: