Démonická entita si vyhliadne rodinu v horore The Ghost Beyond

Niekto je v pivnici.

Fanúšikov tradičných paranormálnych hororov pohrávajúcich sa s démonickými entitami zrejme poteší čerstvo vydaný film The Ghost Beyond od režiséra R. Michaela Givensa. K oslavnému vydaniu na VOD (nájdete ho na Amazone) nezabudla distribučná spoločnosť SP Distribution vypustiť aj samostatný trailer, ktorý v tomto článku pochopiteľne nájdete.

Horor The Ghost Beyond sleduje príbeh mladej rodiny. Spisovateľ John Burrows sa so svojou manželkou Jennifer a so synom Johnym presťahoval do nového pokojného domčeku mimo hlučného mesta. Nový domov mal symbolizovať novú kapitolu, hlavne v Johnovej profesionálnej kariére. Písanie mu už dlhšiu dobu nešlo od ruky ako kedysi a nové prostredie malo potenciál pomôcť mu.

Bohužiaľ, nový domov skrýva surovo reálny horor. Lokálna legenda totiž hovorí o démonickej entite, ktorá raz za jednu generáciu dostane hlad na chutné duše a pustí sa do hľadania. To by však nebol démon, keby sa so svojimi obeťami najprv nepohral. Veď aj k Johnymu sa najprv milo prihováral.

Rodinu tak čaká náročný boj so supernaturálnou entitou, ktorá sa svojimi činmi zapísala do miestnej desivej histórie. Podarí sa spisovateľovi Johnovi vyhnúť tragickému koncu?

Film zrežíroval R. Michael Givens a scenár dali dokopy Pearry Reginald Teo a Steven Paul. Zahrali Trevor Donovan, Vail Bloom, Bobby Batson, Rebekah Lynn Dow, Tifani Ahren Davis, Heleri Reek, Silvio Wolf Busch, Aria Hodges a ďalší.

The Ghost Beyond je z produkcie Haunted Doll Company a vyšiel 04.12.2018 na VOD (napr. Amazon).

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát: