Preskočiť na obsah

Prebudení duchovia v ruskom horore Guests

Duchovia a okultizmus miesto oddychu.

Pripravovaný ruský horor Гости (Gosti/Guests) dostal druhý oficiálny trailer. Film Evgenyho Abyzova mal vyjsť pôvodne v októbri tohto roku, no slávnostne paranormálne predstavenie sa posunulo až na 7. marec roku 2019. I keď sa Гости drží tradičných paranormálnych trópov, režisér sľubuje korenie drámy a romantiky.

Príbeh je o prímorskom dovolenkovom rezorte, ktoré má to najšialenejšie obdobie sezóny za sebou. Práve preto ho navštívi partia študentov.V pláne majú využiť každý kúsok času nespútanej slobody, veď sa sami považujú za odborníkov na párty. Počas posedenia v reštaurácii oslovia rovesníčku – čašníčku, ktorá rezort pozná dokonale. Vraj ak nájde dom, v ktorom môžu zorganizovať párty, je automaticky pozvaná na najlepší zážitok jej života. Musí však pozvať aj svoju kamarátku, ktorú si jeden z partie vyhliadol.

Katerina zhodou okolností vie o prázdnom, históriou nadýchanom dome. Bol postavený na začiatku 19. storočia a súčasný majiteľ sa v ňom už dlhšiu dobu neukázal. Je proste ideálnym miestom.

No už po príchode všetci do jedného prídu na to, že s domom nie je niečo v poriadku. Nájdu v ňom hneď niekoľko kníh o okultizme a démonológii. Katerina si uvedomí, že tie lokálne strašidelné príbehy o nevysvetliteľných javoch v okolí môžu byť založené na pravde. To presvedčenie porastie po tom, čo sa paranormálne zlo v dome aj prejaví. A ako by to nestačilo, mysteriózne bizarný majiteľ sa z nenazdajky do domu vráti. To však neznamená, že sa ich hororový zážitok skončí, práve naopak. Ono… majiteľ ten nadprirodzený teror priťahuje ako magnet. Ktovie prečo…

Horor Гости (Gosti/Guests) zrežíroval Evgeny Abyzov. Zahrali si v ňom Yuri Chursin, Angelina Strechina, Mikhail Meshcheryakov, Anastasia Zenkovich, Anar Khalilov, Eugene Egorov, Marina Panferova a Ivan Verkhovykh.

Film je z produkcie Renovatio Entertainment & ЦПШ a vyjde 7.03.2019.

Trailer 2:

Trailer 1:

Zábery z filmu:

Plagát: