Preskočiť na obsah

Bizarný teaser trailer k druhej sérii seriálu Channel Zero navodzuje svojskú atmosféru

Druhá séria seriálu Channel Zero dostala svoj teaser trailer.

Channel Zero je seriálová antológia z produkcie Syfy,v ktorej každá séria predstavuje nový príbeh. Tie sú však vždy adaptáciami fenoménov Creepypasta. Creepypasta je používateľmi internetu vymyslený a šírený paranormálny príbeh, legenda, či iná forma média. Creepypasty v Channel Zero scenáristicky usmerňuje skúsený Nick Antosca, ktorý pracoval napríklad na seriáli Hannibal (2015), či na filme The Forest (2016).

Prvá séria seriálu Channel Zero bola postavená na Creepypaste od Krisa Strauba s názvom Candle Cove. Diváci v nej mohli sledovať desivý príbeh o mužovi, ktorý sa vrátil do rodného mestečka, aby vyriešil zmiznutie svojho brata z čas, keď boli deti. Prsty v tom však mala strašidelná detská televízna show z 80. rokov, ktorú si pamätá len hŕstka ľudí.

Druhá séria s premiérou v októbri tohto roku bude dejovo založená na Creepypaste od Briana Russella, No-End House. Ako názov napovedá, diváci sa môžu tešiť na Margot a jej kamarátov, ktorí spoločne navštívia bizarný dom No-End House, v ktorom sú každé jedny dvere vstupnou bránou do šialeného a nekonečného teroru. Úspešným únikom z domu sa však hororová šialenosť zďaleka nekončí.

Zatiaľ vieme, že v seriáli si Margot zahrá Amy Forsyth (The Path, Defiance), Johna Carroll Lyncha (American Horror Story, The Drew Carey Show) uvidíme ako Johna Sleatora. Aisha Dee (Chasing Life) bude Jules, Kyla Kane (Motive) pre zmenu Allison Koja a Jeff Ward (Manson’s Lost Girls) si zahrá Setha.

No-End House bude mať 6 častí a dokopy 6 hodín.

Seriál Channel Zero bol už v tomto roku predĺžený o ďalšie dve série. Zatiaľ nesú názvy Staircases (2018) a Hidden Door (2019).

Pozrite si krátky teaser trailer k druhej sérii. Zvláštne je však to, že už v novembri minulého roku sa diváci dočkali televízneho teaser traileru k druhej sérii. Tento je však rozhodne zaujímavejší a svojim spracovaním, podobným k trailerom American Horror Story, rozhodne vzbudzuje väčší záujem.

Teaser trailer:

Minulý televízny teaser trailer:

Zábery z teaser traileru:

Značky: