Preskočiť na obsah

Bizarná noc v karavane s desivou históriou v horore The ToyBox

Kupujte si len nové autá.

Charles svojej manželke pred jej smrťou sľúbil, že sa pokúsi napraviť vzťah s ich synmi Steveom a Jayom. Predsa len, rodina je vždy jedna. Znie to možno cynicky, no mnohí z nás si uvedomia cenu rodiny a vzťahov až vtedy, keď sa nás dotkne ruka smrti.

Charles tak vezme oboch synov, manželku Jennifer staršieho Stevea, ich dcéru a psa na poriadny výlet karavanom. Určite by dokázali upevniť vzťahy aj na grilovačke, ale dobrodružstvo zrejme spája o čosi viac. A ak rozbité vzťahy tmelí niečo ešte lepšie ako upotená jazda v starom vozítku, tak je to rozhodne spoločná snaha o prežitie.

Karavan je kúpený z druhej ruky a už po krátkom čase cestovania cítiť, že má to najlepšie za sebou. Vek vozidla sa s väčšinou intenzitou prejaví po vyzdvihnutí súrodeneckej dvojice, ktorej auto proste zlyhalo a brat so sestrou zostali trčať na prázdnej zaprášenej ceste.

Rodinný výlet sa tak rýchlo zmení na pomocnú misiu. Cestou do servisného strediska sa však Charles rozhodne navštíviť miesto na púšti, ktoré slúži ako známy orientačný bod. K nemu však už nedorazia. Karavan začne podozrivo haprovať a posádku vyvezie na púštne miesto, ktoré zrejme na mape ani neexistuje.

To je ten moment, ktorý odštartuje vlnu bizarných udalostí. Niečo v karavane ich začne jeden po druhom vraždiť. Starý karavan totižto skrýva krvavé tajomstvá a duše, ktoré sa ho dotkli, v ňom stále prebývajú.

Horor The ToyBox zrežíroval Tom Nagel, ktorý svoj celovečerný režisérsky debut zažil minulý rok s hororom ClownTown. O scenár sa postarali Jeff Denton, Jeff Miller a Brian Nagel, brat Toma Nagela.

Vo filme sa však objavia dve známejšie tváre. Jennifer stvárnila Denise Richards a na ceste nájdenú Samanthu Mischa Barton. Okrem nich sa vo filme objavili Katie Keene, Matt Mercer, Carolyne Maraghi, Brian Nagel, Jeff Denton, Greg Violand a Trevor Butcher.

The ToyBox je z produkcie Steel House Productions, Millman Productions, Skyline Entertainment, ETA Films, Ron Lee Productions a premiéru si odbije na konvencii Texas Frightmare Weekend, ktorý sa bude konať v rozmedzí 4-6. mája tohto roku.

Trailer:

https://www.youtube.com/watch?v=G6COwZMNIng

Zábery z filmu:

Plagát: