Pozvanie ducha do tela nenarodeného dieťaťa dopadne katastrofálne v horore ‚Anything for Jackson‘

Horor Anything for Jackson vás naučí nezahrávať sa s duchmi.

Páru sa satanský rituál nevydarí podľa predstáv.

Každý sa so žiaľom zo straty blízkej osoby vyrovnáva po svojom a neexistuje jediný správny spôsob smútenia. Niekto sa utiahne do seba, iný si zaplní kalendár normálnymi aktivitami a ďalší si svoje emócie vyplače. No stratégiu, akú si zvolia Audrey a Henry, je predsa len pri najmenšom neštandardná.

Audrey a Henry prišli o svojho jediného vnuka Jacksona pri hrozivej autonehode a s touto stratou sa nevedia vyrovnať. Za každú cenu chcú stráviť nezabudnuteľný čas so svojim milovaným vnukom. Veď ide o spomienky, po ktorých túži takmer každý rodič dospelého dieťaťa. Veria, že jeho duch je stále pri nich a rozhodnú sa vypátrať spôsob, akým ho dostať naspäť do sveta živých. Tým sa ukáže byť rituál „obráteného exorcizmu“ pri ktorom pozvú ducha Jacksona do tela nenarodeného dieťaťa. Našťastie, Henry je doktor a uniesť svoju tehotnú pacientku nebude až taký problém. Čo však netušili je to, že počas tohto rituálu pozvú do svojho sveta aj „niečo“ iné, než len svojho Jacksona.

Horor Anything for Jackson je od režiséra Justina G. Dycka a scenáristu Keitha Coopera. Vo filme si zahrali Sheila McCarthy, Julian Richings, Josh Cruddas, Ai Barrett, Konstantina Mantelos, Mikaela Bisson, Claire Cavalheiro.

Film je z produkcie Vortex Productions a vyjde na streamovacej platforme Shudder 3. decembra.

Trailer:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *