Preskočiť na obsah

Duchovia ovládnu rodinnú chatu v horore The Past

Minulosť si vždy nájde cestu.

Dnes opäť navštívime hororovú Indiu a pozrieme sa na pripravovaný film The Past, v ktorom spoznáme začínajúcu a veľmi nádejnú spisovateľku Simran.

Ako nováčik v kompetitívnej brandži potrebuje každú pomoc, ktorá sa jej ponúkne. Preto keď sa jej ozve Yuvraj, majiteľ jedného z väčších vydavateľstiev, neváha ani sekundu. Yuvraj totiž dostal skvelý nápad na nový román a Simran je podľa neho skvelou kandidátkou na spracovanie idey. Ako každý umelec, aj Simran by radšej písala vlastné veci, ale biznis je biznis a za svoje krátke spisovateľské pôsobenie stihla vytriezvieť z naivity.

Simran k tvoreniu potrebuje inšpiráciu a preto sa rozhodne navštíviť rodinnú chatku v mestečku Lonavla. Vezme so sebou mladšiu sestru Aliu, nech jej má kto robiť spoločnosť. Potrebuje mať pri sebe niekoho, o koho sa môže oprieť. Nechce prísť predsa kompletne o rozum.

Pocit straty rozumu sa však i napriek tomu dostaví. Simran a Alia začnú v priestoroch chaty pozorovať nevysvetliteľné javy a paranormálne udalosti sa ich začnú dotýkať aj fyzicky. V chate sa muselo udiať niečo tragicky desivé a čoraz častejšie manifestujúci sa duch malého dievčatka obe sestry navedie na strašidelnú cestu k odpovediam, na ktoré nikdy nekládli otázky.

No je načase, aby pravda minulosti vyplávala na povrch a Simran, ak prežije, nadobudne novú myšlienku pre svoj ďalší román.

Horor The Past zrežíroval Gagan Puri a zahrali si v ňom Vedita Pratap Singh, Yuvraaj Parashar, Rajesh Sharma, Sonia Albizuri, Jaya Virlley, Samiksha Bhatt a Deepti Pujari.

The Past produkovali Jaspal Singh,  Nitesh Kumar a cez Peacock Motion Filmz vyjde 11. mája tohto roku.

Trailer:

Zábery z filmu: