Preskočiť na obsah

Vyvolávanie duchov pozve nechceného hosťa v horore Nocturne

Film Nocturne vás naučí nezahrávať sa s duchmi.

Partia kamarátov a bývalých spolužiakov chystá rozlúčkovú párty, nakoľko sa viacerí z nich odhodlali uvoľniť z náručia mesta, ktoré začalo byť pre nich príliš malé. Na párty príde aj utrápená Jo, trochu si vyvetrať hlavu, zaspomínať si a zabaviť sa s dobrými priateľmi.

Atmosféra stretávky sa však rýchlo zmení po tom, čo jeden kamarát dostane skvelý nápad improvizácie seansy pomocou populárnej dosky Ouija. Jo proti nápadu protestovala, no nakoniec odmietla kaziť zábavu celej skupine.

Seansa sa rýchlo ukáže nebyť len obyčajným žartom a dom plný potenciálnej zábavy navštívi duša, ktorú nechtiac vyvolali. Namiesto drastického strašenia sa divák dočká desivých tajomstiev plávajúcich a povrch. Jo sa doteraz darilo skrývať hrôzostrašné skutočnosti. No nepozvaný hosť má svoje plány pre každého z nich. Jo tak bude nútená konfrontovať svoju minulosť a chyby, ktorých sa dopustila, aby sa mohla zmieriť so svojou nadchádzajúcou budúcnosťou.

Režisérom filmu Nocturne je Stephen Shimek, ktorý stál aj za hororom The Maze (2010). V Nocturne si zahrali Clare Niederpruem, Darien Willardson, Melanie Stone, Colton Tran a Jake Stormoen.

Nocturne vyjde vďaka Monarch Home Entertainment25. júla na DVD.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát: