Preskočiť na obsah

Vyšiel trailer na novú Annabelle

Ničoho sa nechytať!

Annabelle sa vracia domov a veruže sa celkom aj ponáhľa. Ani nie pred dvoma týždňami sme o našej kamarátke písali v súvislosti s teaser trailerom. V samotnom článku sme ho však skritizovali a premýšľali sme nad tým, čo sa dialo v hlavách marketingového oddelenia vo Warner Bros. Pár sekundový klip bez jediného filmového záberu pôsobil lacne a zmätene. Nekonal sa žiadny „hype“ na sociálnych médiách a za takmer dva týždne si klip pozrelo len niečo cez 700 tisíc ľudí.

Signál potencionálnych divákov bol zrejmý a zrejme aj z toho dôvodu sa vo Warner Bros. rozhodli poponáhľať a chybu napraviť vydaním plnohodnotného traileru, ktorý svojimi číslami svojho kratšieho predchodcu už počas čítania tohto článku určite predbehol. A musíme uznať, právom. Trailer na Annabelle Comes Home vyzerá decentne, čo znamená, že milovaná bábika sa zrejme dočká milej rozlúčky.

Annabelle Comes Home nás vezme do doby, kedy Ed a Lorraine Warrenovci umiestnili desivú Annabelle do sklenenej výkladnej skrinky vo svojej legendárnej miestnosti supernaturálneho hororu.

Niekedy však ani kňaz a svätená voda nedokážu zabrániť zlu. Annabelle sa predsa nachádza v miestnosti koncentrovaných démonických síl a a zobudiť ich jej nezaberie príliš veľa námahy. Za prebudenie démonickej armády totiž bude zodpovedná zvedavosť jednej z dvojice opatrovateliek Judy, dcéry Eda a Lorraine. Tým sa z náručia spánku oslobodené entity rozhodnú Edovi a Lorraine pomstiť – skrz ich desaťročnú dcéru a jej dve opatrovateľky.

Film zrežíroval a napísal Gary Dauberman, ktorý vyhotovil scenáre pre obe predošlé časti Annabelle, horor The Nun a očakávané pokračovanie To: Kapitola II. S príbehom mu pomáhal James Wan. Vo filme si zahrali Mckenna Grace, Katie Sarife, Madison Iseman, Vera Farmiga, Patrick Wilson, Stephen Blackehart, Luca Luhan a ďalší.

Annabelle Comes Home je z produkcie New Line Cinema, Atomic Monster Productions, The Safran Company a vyjde v slovenských a českých kinách 27.06.2019 cez Continental Film a Vertical Entertainment. V USA film uvidia o jeden deň neskôr.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát:

Značky: