Preskočiť na obsah

Horor „Scary Stories to Tell in the Dark“ dostal prvý oficiálny trailer

Strašidelné príbehy pod perinou.

Ešte vo februári počas (prevažne) amerického športového a reklamného sviatku Super Bowl sme sa dočkali štyroch krátkych upútavok na pripravovaný horor Scary Stories to Tell in the Dark. Išlo o dosť nezvyčajný ťah, ktorý viaceré média kritizovali. Predsa len, očakávať hororovú údernosť od štyroch 15 sekundových klipov rozdelených ostatnými reklamami sa nedalo. Dokopy však pôsobili zaujímavo a čerstvo vydaný pod 2 minúty skrčený teaser trailer láka na príjemný hororový zážitok.

Film je adaptáciou rovnomennej knižnej série od Alvina Schwartza. Filmový príbeh dali dohromady Guillermo del Toro, Patrik Melton a Marcus Dunstan. O réžiu sa postaral André Øvredal a finálny scenár dali dohromadyDan Hageman & Kevin Hageman.

Príbeh Scary Stories to Tell in the Dark je zasadený do roku 1968 a mestečka Mill Valley, ktoré po generácie prenasledujú hrozivé tiene rodiny Bellowsovcov. Práve v ich sídle mladé dievča Sarah pretvorilo mučivé a tragické tajomstvá do strašidelných poviedok. Zbierku hororu nájde skupina tínedžerov a príbehy konečne ožijú.

Vo filme si zahrali Zoe Colletti, Michael Garza, Gabriel Rush, Natalie Ganzhorn, Lorraine Toussaint a ďalší. Scary Stories to Tell in the Dark vyjde v slovenských a českých kinách 15.08.2019 vďaka Bontonfilm.

Teaser trailer:

Zábery z filmu:

Plagáty:

Značky: