Preskočiť na obsah

Vstúpte do strašidelného hotela v horore Hell House LLC II

Pekelný dom pokračuje.

Horormagória začala symbolicky 31. októbra v roku 2016. Ak patríte medzi 5 ľudí, ktorí s nami zostali tak dlho, možno si spomeniete na to, že jeden z prvých článkov bol o indie horore Hell House LLC. Išlo o celkom príjemný found footage počin, ktorý sa podľa všetkého stal miláčikom hororového „undergroundu“.

A takmer presne po dvoch rokoch sa fanúšikovia dočkajú pokračovania s podnázvom The Abaddon Hotel. Zatiaľčo si Horormagória utrie slzy nostalgie, poďme sa pozrieť na ponuku pokračovania.

Prvý film sa venoval strašidelnému domu Hell House. Išlo o The Abaddon Hotel, ktorý bol na Halloween otvorený ako desivá atrakcia. Bohužiaľ, kvôli údajnej technickej chybe v Hell House tragicky zahynulo 15 ľudí. Tragédiu prežila Sara Havel, pracovníčka Hell House LLC, ktorá 5 rokov po incidente dokumentaristom ponúkla všetky dostupné zábery. Tí sa rozhodli Hell House navštíviť a odhaliť pravdu o smutnej minulosti.

Nie všetky otázky našli svoje chýbajúce odpovede, možno aj preto, že títo dokumentaristi sa z hotela nikdy nevrátili. Odhaliť pravdu sa však chystá skutočný tím paranormálnych investigatívnych novinárov z televíznej show Morning Mysteries. Anonymný tip dodal novinárke Jessice Fox nádej k nájdeniu pravdy o hororovom hoteli.

5 dní po odbornom paranormálnom vyšetrovaní však nájdu dezorientovanú a vystrašenú Jessicu Fox pri ceste neďaleko od hotela. Čo sa stalo v legendárne tragickom The Abaddon Hotel? Kde leží skutočná pravda?

Hell House LLC II: The Abaddon Hotel zrežíroval a napísal Stephen Cognetti. Vo filme si zahrali Vasile Flutur, Jillian Geurts, Joy Shatz, Dustin Austen, Brian David Tracy, Lauren A. Kennedy, Danny Bellini a Amanda K. Morales.

Hell House LLC II: The Abaddon Hotel je z produkcie Cognetti Films a cez Terror Films vyjde 14.09.2018 na digitálnych platformách iTunes či Amazon.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát: