V zajatí šialenej sekty v horore Sekte

Supernaturálna sekta.

William Chandra, Open Door Films & Silver Bullet Films si pod distribučnou strechou MD Pictures pripravili horor Sekte. Ten sa dostane do indonézskych kín 2.mája, takže sme sa dočkali prvého a značne príjemne vyzerajúceho traileru.

Film Sekte je o dievčine Lii, ktorá sa po neznámej nehode ocitne vo zvláštnom veľkom dome. Neznámej nehode preto, lebo si Lia na nič nepamätá. Zobudená v obkľúčení cudzích nápomocných ľudí sa dozvie, že sa nachádza v miestnom komunitnom centre pre ľudí bez domova a rodiny. Keďže si Lia nedokáže spomenúť ani len na svoje meno, ich pomoc prijme s veľkou vďakou. V dome sa všetci o seba starajú a nič nepôsobí nedôveryhodne.

Tento pocit bezpečia sa však rýchlo premení na paranoju a strach. Lia spozoruje bizarné správanie obyvateľov, čudesné masky a nedopatrením svojej zvedavosti aj utrápených ľudí v zajatí. Lia sa ocitne v pazúroch šialenej sekty a šanca na to, že sa jej podarí ujsť, je pomerne malá.

Horor Sekte zrežíroval William Chandra. Zahrali si v ňom Asmara Abigail, Rizky Nazar, Derby Romero, Trisa Triandesa, Gesata Stella, Natal Chendana, Nandira Adnan a ďalší.

Sekte je z produkcie Open Door Films & Silver Bullet Films a vyjde 02.05.2019 cez MD Pictures.

Trailer:

https://www.youtube.com/watch?v=iqVmcRf2_aU

Zábery z filmu:

Plagát: