Snyderova ‚Armáda mŕtvych‘ láka na hnilobné šialenstvo v novej ukážke

Zack Snyder vás pozýva na nemŕtvu lúpež.

Keď zostať doma nie je možnosť.

A je to tu! Prvý teaser trailer na Snyderov zombie flick Armáda mŕtvych (Army of the Dead) je tu a sľubuje výdatnú dávku hnilobného zápachu. To, že sa filmu v akejkoľvek podobe vôbec dočkáme je mierny zázrak, nakoľko sa o Armáde mŕtvych hovorilo ešte v roku 2007, kedy si Warner Bros. i Universal Studio podali ruky a na režisérsku stoličku posadili režisérskeho nováčika z Holandska Matthijsa van Heijningena Jr. Po viac ako dekáde produkčnej apokalypsy na scénu vstúpil Netflix s kufrom peňazí a distribučné práva od hollywoodskych gigantov odkúpil. Najvýraznejšou zmenou produkcie pod logom Netflix bola však výmena režiséra. Matthijsa van Heijningena Jr. nahradil výrazný a fanúšikov DC na dva tábory rozdeľujúci Zack Snyder.

Zack Snyder, ktorého nový štvorhodinový Justice League „cut“ pomaly kráča na HBO Max, si v Hollywoode získal meno filmami 300, Strážcovia, Sucker Punch či Muž z ocele. Hororoví fanúšikovia ale vedia, že Zack Snyder má k hororu blízko a k zombíkom sa vracia po 17 rokoch, kedy nám priniesol Úsvit mŕtvych (Dawn of the Dead).

Finálny edit má na starosti Dody Jane Dorn (Memento, Železné srdce, Zack Snyder’s Justice League) a čo je ešte lepšie, hudbu zložil Junkie XL, ktorého tvorbu ste mohli počuť v Mad Max: Zbesilá cesta, Deadpool, Black Mass: Špinavá dohoda či v Alita: Bojový Anjel.

Dej filmu bude sledovať skupinku žoldnierov so snahou zorganizovať tú najväčšiu lúpež a to práve počas vrcholu zombie pliagy v Las Vegas. Povinná karanténa im žiadny problém nerobí, no tisíce živých mŕtvych sú trošku iný kaliber.

Vo filme Zacka Snydera si zahrali Dave Bautista, Hiroyuki Sanada, Ana De la Reguera, Nora Arnezeder, Samantha Win, Tig Notaro, Ella Purnell, Garrett Dillahunt a mnohí ďalší.

Armáda mŕtvych (Army of the Dead) vyjde na streamovacej platforme Netflix 21. mája 2021 a to pod spoločným českým názvom Armáda mrtvých.

Teaser trailer:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *