Oficiálny teaser trailer k filmu TO má v sebe všetko, po čom fanúšikovia túžili

Prvý teaser trailer k filmu To od Stephena Kinga ukazuje temný teror Pennywisa.

V minulom článku sme spísali komplexné zhrnutie noviniek ohľadom filmovej adaptácie románového diela To od Stephena Kinga. To všetko ako sprievod k trom novo uverejneným fotografiám z nového filmu.

Ubehol presne deň a máme tu prvý oficiálny teaser trailer na filmovú adaptáciu románu S. Kinga od režiséra Andrésa Muschiettiho (Mama, 2013). Pripomíname, že táto filmová adaptácia sa bude skladať z dvoch samostatných filmov. Prvý z nich (ku ktorému je teaser trailer) sa bude orientovať na detstvo hlavných hrdinov a kreatúry Pennywisa, terorizujúcej mestečko Derry v štáte Maine. Druhá časť bude rozprávať príbeh dospelých hrdinov a o ich návrate do nočnej mory. Natáčanie druhej časti sa už údajne začalo a všetko bude pripravené na rok 2018.

Na scenári pracovali Chase Palmer, Cary Fukunaga (True Detective, Maniac) a Gary Dauberman (Annabelle, Crawlspace).

Film „To“ bude R- rated a diváci sa môžu tešiť na drsné scény, čo je pochopiteľné, nakoľko ide o stelesnenie zla snažiacej sa zabiť malé deti. Mnohí stále špekulujú nad tým, či sa tvorcovia rozhodli sfilmovať aj jednu veľmi kontroverznú scénu zobrazujúcu sexuálny styk maloletých.

Siedmych detských hrdinov si zahrali Jaeden Lieberher, Finn Wolfhard, Nicholas Hamilton, Jack Dylan Grazer, Wyatt Oleff, Chosen Jacobs, a Jeremy Ray Taylor. Finna Wolfharda môžete poznať zo seriálového hitu Stranger Things. Pennywisa si zahral Bill Skarsgard.

V prvom oficiálnom traileri môžete vidieť postavu Pennywisa zahrávajúcu sa s detskými hrdinami.

Film To vyjde 8. septembra 2017 aj v slovenských kinách.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát:

2 komentáre

Comments are closed.