Trailer na ‚Špirála: Saw pokračuje‘ ukazuje návrat šialených pascí

Špirála: Saw pokračuje prichádza s novým oficiálnym trailerom.

Chytení v špirále strachu.

Počas hektického minulého roka ste možno aj zabudli na to, že do šuplíka zabudnutých hračiek sa dostal aj nový, v poradí deviaty film zo série Saw. Áno, o horore Špirála: Saw pokračuje (Spiral: From the Book of Saw) sme naposledy písali vo februári minulého roku, kedy sme vás nadšene upozornili na to, že už v júni sa film dostane do kín. Ako už teraz veľmi dobre vieme, nestalo sa tak a popravde, Saw si v kolektívnej mysli našej civilizácie príliš veľa miesta nenašiel.

O takmer jeden rok neskôr sa nového Saw sa konečne dočkáme a máme tu navyše oficiálny trailer, ktorý okrem náčrtov príbehu prináša aj pohľad na vynovenú verziu ikonickej prasacej masky. A nečakane úprimne, musíme povedať, že podľa dostupných záberov a informácií je evidentné, že do zatuchnutej filmovej série zaveje svieži vánok.

Príbeh je o meste, ktoré sa ocitne v hororovej špirále strachu po tom, čo pribúdajúce vraždy primárne členov policajných zložiek až podozrivo pripomínajú krvavý des z čias Johna Kramera, známeho pod pseudonymom Jigsaw. Či ide o niekoho so snahou napodobniť slávne neslávneho vraha alebo jeho stúpenca, sa budú snažiť vyriešiť Marcus (Samuel L. Jackson), svojský detektív Ezekiel “Zeke’ Banks (Chris Rock) a jeho partner William Schenk.

Film Špirála: Saw pokračuje (Spiral: From the Book of Saw) zrežíroval Darren Lynn Bousman a scenár napísal Chris Rock. Ten mu pomohli adaptovať Pete Goldfinger a Josh Stolberg. O produkciu sa postarali Saw veteráni Mark Burg a Oren Koules.

Vo filme si zahrali Chris Rock, Leila Leigh, Marisol Nichols a Samuel L. Jackson, Zoie Palmer, Max Minghella, Ali Johnson, Leila Leigh a ďalší.

Špirála: Saw pokračuje (Spiral: From the Book of Saw) je z produkcie Twisted Pictures, Burg/Koules Productions a v slovenských kinách vyjde 27. mája 2021 cez Forum Film Slovakia. V českých kinách sa podľa dostupných informácií film ukáže až 24. júna 2021 cez Vertical Entertainment. Diváci v USA sa premiéry dočkajú ako prví a to 14. mája 2021.

Trailer:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *