Seriál ‚American Horror Stories‘ sa predstavuje v prvej ukážke

Spinoff American Horror Story sa hlási k premiére.

Americký horor v menších kúskoch.

Ak patríte medzi fanúšikov čakajúcich na akýkoľvek kúsok z desiatej série American Horror Story: Double Feature od Ryana Murphyho, možno vás poteší dianie na horizonte jeho nového spinoff projektu. Ako sme už v minulosti spomínali, Ryan Murphy si naplánoval nový seriál American Horror Stories, ktorý na rozdiel od veľkej sestry bude vsádzať na drobné, uzatvorené príbehy.

American Horror Stories sa bude skladať zo 7 epizód, a každá z nich vyrozpráva samostatný príbeh. O jednotlivých témach seriálu ešte nič nevieme a tradičný „AHS“ teaser trailer neponúka jasný pohľad, ak ale v teaseri zobrazené „horory“ niečo naznačujú, bude nás divákov čakať „strach v novej podobe“. Zo skúseností s AHS ale vieme, že pri sprievodných traileroch ide viac o vyvolanie umeleckého pocitu, než legitímneho ponúknutia ochutnávky.

Seriál American Horror Stories si odbije premiéru 15. júla 2021, s dvoma prvými epizódami exkluzívne na Hulu vďaka spolupráci so stanicou FX. V seriáli uvidíte známe tváre ako Taissa Farmiga a Evan Peters. Sarah Paulson si navyše vyskúša aj réžiu.

Teaser:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *