Pozrite si trailer na Ouija Seance: The Final Game

Doska a sekera.

Milujete hororové filmy čerpajúce z nekonečne hlbokej studne Ouija? Nuž, High Octane Pictures vám zrejme spravia radosť so svojim najnovším prírastkom Ouija Seance: The Final Game od talianskeho režiséra Andrea Mugnainiho. Vo väčšine prípadov sa snažíme film popísať čo najlepšie a najvernejšie, no teraz máme pocit, že viete vydedukovať synopsu i bez nás.

Ale aj tak, Ouija Seance: The Final Game nám predstaví príbeh o Sarah, ktorá záhadným spôsobom po svojich starých rodičoch zdedí hlboko v lese zasadený dom. Obvolá svojich vybraných priateľov a rozhodne sa s nimi v schátralom dome stráviť celý jeden víkend. Zázrak nezázrak, v podkroví nájdu poklad v podobe Ouija dosky vyrezanej z dubového kmeňa a čudesnej knihy.

To však nie je jediná zvláštnosť. Sarah objaví staré detské kresby a indície o živote jej starých rodičov. Po večernej seanse nad doskou Ouija sa však začnú dať desivé veci. Paranormálne javy však nie sú tým jediným ohrozujúcim partiu mladých životov. V lese žije podozrivo vyzerajúci muž, neustále nosiaci po svojom boku sekeru.

Dom a starí rodičia Sarah skrývajú desivé tajomstvá. Ako však súvisia s doskou Ouija a záhadným mužom v lese?

Ouija Seance: The Final Game je od režiséra Andrea Mugnainiho a vo filme si zahrali Alan Cappelli Goetz, Katharina Sporrer, Holly Mumford a ďalší.

Ouija Seance: The Final Game vychádza cez High Octane Pictures dnes 3. júla na VOD.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát: