Preskočiť na obsah

Nový horor vás pripraví o život do polnoci

Do polnoci zomrieš!

Televízia ako médium umiera. Nie je to žiadne prekvapenie, moderné technológie nám umožňujú sledovať akýkoľvek program na svete absolútne kedykoľvek a to bez toho, aby sme boli nútení sledovať reklamy. Ak nerátame nelegálne zdroje, jednému stačí pár eur na mesiac a môže si užiť stovky hodín video zábavy na Netflixe, Amazon Prime alebo aj na Google Play. Televízne stanice čaká pomalá a bolestivá smrť.

S touto agóniou bojuje aj lokálna televízna stanica WKIZ. Blíži sa však Halloween a to je jeden z mála dní, kedy stanica dokáže k obrazovkám prilákať oproti zvyšku roka pomerne veľký počet divákov. Práve pre nich si prichystajú hororový filmový maratón nesúci názov Dead by Midnight. Tento špeciálny filmový program uvádza desivá Mistress of Midnight.

Mistress of Midnight však nie je len taká obyčajná dáma. Pre divákov si pripravila exkluzívne hororové filmy. Hlavné postavy si v nich totiž zahrajú zamestnanci stanice WKIZ. Pripravených je šesť filmov a v každom jednom hrajú o život ľudia, ktorí žiadnu zmluvu nepodpísali.

Vypnúť program je nemožné, zmeniť stanicu taktiež nie. Najkrvavejší horor príde pred polnocou. Podarí sa programovej riaditeľke Candice Spelling zachrániť WKIZ?

Divákov čaká šesť rôznych filmov, v ktorých uvidia démonov, duchov, únosy, sériových vrahov či legendy o mýtických kreatúrach. Názvy segmentov sú Dead Air, Blindside, Day Three, Lost Laundry, Creepy Dolls, Jersey Devil. Zrežírovali ich Torey Haas, Tony Reames, Eric Davis, Jay Holloway a Anissa Matlock. Zahrali si v nich kultová legenda Erin Brown, Emma Greene, Hannah Fierman, Davi Crimmins, Rikki Champagne, Candace Mabry, Avri Bartolozzi, Michael Aaron Milligan a mnohí ďalší.

Dead by Midnight (11pm Central) je z produkcie You42 a premiéru si odbije na Atlanta Film Festivale 14. apríla tohto roku.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát: