Preskočiť na obsah

Nikdy nekončiaca smrť od tvorcov Paranormal Activity

Blumhouse uvádza originálny horor Happy Death Day.

Byť zavraždený nie je žiadna sranda. Pocit extrémneho strachu a bezmocnosti v spojení so zúfalým pudom sebazáchovy a zbytočnou snahou bojovať, má za následok skutočne nepríjemný zážitok. A to neberieme do úvahy prípadnú bolesť, závislú od metódy zabitia. Či už ide o pár minút alebo celé hodiny mučenia, ide o nezávideniahodnú skúsenosť.

Teraz si predstavte, že vás niekto naozaj surovo zavraždí a v závislosti od viery (alebo jej absencie) vás namiesto večného pokoja čaká nekonečné prežívanie traumatickej udalosti.

Presne o tom je film Happy Death Day, v ktorom mladú študentku postretne práve takýto osud. Akoby nebolo dosť, že ju niekto drasticky obral o život, teraz musí všetky desivé udalosti vrátane morbídneho konca prežívať znovu a znovu, spolu so všetkými bolestivými detailami. To všetko preto, aby mohla prísť na identitu svojho zamaskovaného vraha a dôvod, prečo ju musel zabiť.

Happy Death Day prinesie produkčná spoločnosť Blumhouse Productions (Insidious, Paranormal Activity, Sinister, The Purge, Split, Get Out) za pomoci Christophera Landona, ktorý má režisérsky na svedomí filmy Paranormal Activity: The Marked Ones (2014), Scouts Guide to the Zombie Apocalypse (2015) a ako scenárista sa podieľal na filmoch Disturbia (2007), Paranormal Activity 2-4 (2010-2012), či Viral (2016). Landonovi pomáhal Scott Lobdell so scenáristickými skúsenosťami z filmov Mosaic (2007), či X-Men: Days of Future Past (2014).

Vo filme si zahrali Ruby Modine, Charles Aitken, Rachel Matthews, Jessica Rothe a Israel Broussard.

Happy Death Day vyjde 13. októbra v tomto roku, čo pripadá na piatok a prináša so sebou atmosféru filmovej série Scream (1996-2011) a seriálu Scream Queens (2015-2016).

Celý trailer:

https://www.youtube.com/watch?v=ntxS1bBg5o0

Teaser Trailer:

Zábery z filmu: