Preskočiť na obsah

Horor Circus Kane vo vás prebudí fóbiu z klaunov

Horor Circus Kane sa pridá ku klaunovskému šialenstvu.

Keďže 8. septembra vyjde očakávaná filmová adaptácia románu To (It) od Stephena Kinga, bolo predom viac než jasné, že si z klaunovského horor koláča budú chcieť ukrojiť aj iné produkcie. Na tom, samozrejme, nie je nič zlé. Klauni jednoducho budú funkčným materiálom pre horory stále a inak tomu nie je ani v prípade filmu Circus Kane.

Balthazar Kane je neslávny a neobľúbený riaditeľ cirkusu, ktorý sa rozhodol vrátiť do biznisu so svojim novým cirkusom nesúcim názov Circus Kane. Ako úchvatnú formu propagácie vymyslel súťaž, ktorej víťaz si odnesie finančnú odmenu v hodnote 250 tisíc USD. Samozrejme, táto výzva sa netýkala obyčajných smrteľníkov, ale populárnych hviezd rôznych sociálnych médií.

Súťažiace hviezdy vo svete internetu mali jedinú úlohu- prežiť v cirkuse celú jednu noc. Na prvé počutie skvelá ponuka, no ak niekto ponúka takú sumu a navyše je z cirkusového biznisu, môže za tým byť len niečo, čo sa neskôr stane témou hororového filmu.

A tak aj bolo. Balthazar Kane mal zrejme napozeranú celú filmovú sériu Saw, pretože si pre svojich súťažiacich pripravil rôzne hry a pasce, ktorých pointou nie je smiech, ale krik zmiešaný s krvou.

Film je od Christophera Raya, ktorého môžete poznať z hororov Mega Shark vs. Crocosaurus (2010), 2-Headed Shark Attack (2012), 3-Headed Shark Attack (2015), či A House Is Not a Home (2015).

Na scenári pracovali James Cullen Bressack (13/13/13, Bethany), Sean Sellars (Cindy’s New Boyfriend) a Zack Ward (Bethany).

Vo filme si zahrali Jonathan Lipnicki, Mark Christopher Lawrence, Sinjin Rosa, Nicole Arianna Fox, či Bill Voorhees.

Circus Kane vyjde vďaka Uncork’d Entertainment a DeInstitutionalized 8. septembra na VOD, no niečo nám hovorí, že dátum sa zrejme posunie, práve pre masívnu konkurenciu v daný deň.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát:

1 názor na “Horor Circus Kane vo vás prebudí fóbiu z klaunov”

  1. Pingback: Démonický klaun vás k smrti rozosmeje v horore Clowntergeist - Horormagória

Komentáre sú uzavreté.