Preskočiť na obsah

M. Night Shyamalan ukázal svoj nový mysteriózny triler ‚Old‘

Celý život za jeden deň.

Dnes sa odohral Super Bowl LV a ak patríte medzi fanúšikov Toma Bradyho alebo Tampy Bay Buccaneers, pondelok sa vám musel začať viac než pozitívne. Okrem zápasu rozhodujúcom o novom NFL šampiónovi je však Super Bowl slávny pre svoj zábavný program a desiatky originálnych reklám bojujúcich o titulky novín. Filmoví fanúšikovia okrem toho vždy čakajú na „premiérové“ trailery a špeciálne spoty.

Jeden taký spot odprezentoval nový triler od majstra hororu a šialených zvratov M. Night Shyamalana, známeho pre filmy Šiesty Zmysel, Znamenia či Rozpoltený. Pripravovaný film nesie názov Old a je adaptáciou grafického románu Sandcastle od Pierra Oscara Lévyho a Frederika Peetersa. Príbeh je o rodine na príjemnej slnečnej dovolenke. Pláž na ktorej však oddychujú spôsobuje nevysvetliteľné starnutie a členom rodiny skráti životy len ja jeden jediný deň.

V mysterióznom trileri M. Night Shyamalana si zahrali Alex Wolff, Gael García Bernal, Vicky Krieps, Rufus Sewell, Aaron Pierre, Eliza Davidtz, Kathleen Chalfant, Emin Elliott, Nikki Amika-Bird a Ken Leung.

Old je z produkcie Blinding Edge Pictures a pri troche šťastia sa ho slovenskí a českí diváci dočkajú v kinách v lete 22. júla 2021 vďaka CinemArt.

Super Bowl spot:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *