Mníšky bez tváre od režiséra filmov Saw

Mary a nečistá Agatha.

A je to tu. St. Agatha, nový projekt od režiséra Darrena Lynn Bousmana zodpovedného za Saw II, Saw III, Saw IV, Mother’s Day, 11-11-11, The Devil’s Carnival a Abattoir, sa už pripravuje na oficiálne februárové VOD vydanie cez Uncork’d Entertainment. Nový oficiálny trailer vyšiel cez kanál PR agentúry Katrina Wan PR a žánrových fanúšikov pozýva na príjemnú diabolsky náboženskú jazdu.

Príbeh sa odohráva v 50. rokoch minulého storočia v drobnom meste Georgia a je o Mary, tehotnej žene na úteku. Útočisko nájde v kláštore, ktorého misiou je pomáhať ženám ako je ona sama. Matka predstavená ju prijme s pokorou a radosťou. Ponúknuť druhú šancu slobodnej matke a nevinnému dieťaťu je predsa ich poslaním. Mary je navyše obklopená ženami v rovnakej situácii a aj to jej pomáha cítiť sa lepšie.

Mary však začne byť správanie rádových sestier a matky predstavenej veľmi podozrivé. Vraj sa k Bohu priblíži cez bolesť a ani zvláštne postavy bez tváre pohybujúce sa po kláštore v nočných hodinách jej nepridávajú na pokoji. Jej odhodlanie utiecť čo najďalej zosilnie po tom, čo jej jedna zo žien prezradí, že jej sestry klamali o jej mŕtvom dieťati.

Kláštor v sebe skrýva hrozivé tajomstvá a ak sa Mary nepodarí utiecť, aspoň sa pokúsi odhaliť šialenú pravdu o „božskom“ mieste.

O réžiu sa postaral Darren Lynn Bousman (Saw II, Saw III, Saw IV, Mother’s Day, 11-11-11, The Devil’s Carnival, Abattoir) a scenári napísali Andy Demetrio, Shaun Fletcher, Sara Sometti Michaels a Clint Sears. Vo filme si zahrali Sabrina Kern, Carolyn Hennesy, Trin Miller, Shaun Fletcher, Jayson Warner Smith, Maximus, Murrah, Courtney Halverson a Lindsay Selm.

St. Agatha je z produkcie Octane Entertainment, Dragon Blood Holding a vyjde 08.02.2019 na VOD cez Uncork’d Entertainment.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát: