Preskočiť na obsah

Hypnotický psycho-triler Braid dostal bizarne šialený trailer

Halucinogénny teror.

Film Braid sa prezentuje ako prvý psycho-triler zafinancovaný pomocou kryptomeny na decentralizovanej platforme WeiFund. Čerstvo vydaný necenzurovaný trailer prispievateľom a žánrovým fanúšikom ukazuje, že priložiť ruku k dielu sa jednoznačne oplatilo. Braid totiž vyzerá a chutí nádherne. Človek akoby sa ponoril do hlbín hypnotickej bizarnosti. Než sa dostaneme k samotnému traileru, povedzme si viac o filme.

Príbeh sleduje dve nezávislé umelkyne zapletené v dílerstve drôg. Petula Thames a Tilda Darlings však spravia najväčšiu chybu vo svojom živote, keď nedajú pozor na státisíce dolárov v narkotikách. Ich šéf – narkobarón, im dá presne 48 hodín na nápravu svojej chybičky, čo znamená, že čestným spôsobom sa k takej sume určite nedostanú.

Spomenú si na Daphne Peters, bohatú kamarátku z detstva. Žije izolovaný život vo svojom obrovskom panskom sídle. Petula a Tilda majú svoje oči upriamené na rodinný sejf. Prekážkou je však samotná Daphne. Trpí mentálnym ochorením, ktoré jej myseľ prilepilo k fantazijnému svetu. Táto bizarná realita je aj dvojici na návšteve známa. Všetky tri si ju totiž vytvorili ako deti. Daphne si pravú skutočnosť do svojho domu nikdy nepozýva. Pravidlá sú jasné: žiadni cudzí ľudia, každý hrá hru a nikto neodchádza.

Petula a Tilda tak musia plniť tie najšialenejšie pokyny od Daphne. Ponoria sa do halucinogénneho sveta plného absurdného teroru. Psychopatické hrátky, týranie a halucinácie im vyplnia všetok dvojdňový čas…

Braid zrežíroval a napísal talentovaný filmár Mitzi Peirone. Vo filme si zahrali Madeline Brewer, Scott Cohen, Sarah Hay, Imogen Waterhouse, Jill Dalton, Brad Calcaterra, Mauricio Ovalle, Mary Looram, Tai Lyn Sandhu, Dhoni Middleton, Nancy Ozelli, Zoe Feigelson, Ethel Fisher, Zack Calhoon a Lenore Wolf.

Psychologický triler Braid je z produkcie Wandering Bard, Somina Pictures a vyjde 01.02.2019 na VOD cez Blue Fox Entertainment.

Trailer:

Zábery z filmu:

Značky: