Preskočiť na obsah

Hororový seriál ‚Monsterland‘ vás oboznámi s mýtickými bytosťami

Stretnutie s mýtickými bytosťami.

Streamovacie služby sa pripravujú na boj o zákazníkov počas halloweenskych sviatkov. Zatiaľčo Netflix nesie v rukáve eso v podobe druhej „The Haunting“ série s názvom Záhadné sídlo Bly (The Haunting of Bly Manor), pod Disney patriace Hulu skúsi v októbri prilákať nové hororové oči cez antológiu Monsterland.

Tá sa bude skladať z ôsmych epizód, odohrávajúcich sa vždy inom meste a v inom štáte v USA, teda až na výnimku Los Angeles, kde sa seriál pozrie dvakrát.

Seriál je inšpirovaný knihou North American Lake Monsters od Nathana Ballingruda, ktorý za ňu v roku 2013 vyhral ocenenie Shirley Jackson za najlepšiu zbierku poviedok od jedného autora.

Monsterland bude sledovať príbehy rôznych ľudí, ktorých životy boli ovplyvnené stretnutím s padlými anjelmi, morskými pannami či inými kreatúrami a desivo vyzerajúcimi entitami.

Seriál vytvoril Mary Laws, no jednotlivé epizódy zrežírovali odlišní režiséri. Medzi nimi sú napríklad Nick Pesce (The Eyes of My Mother, Piercing, The Grudge) či Babak Anvari (Under the Shadow, Wounds).

V seriáli si zahrali Roberta Colindrez, Adria Arjona, Vanessa Aspillaga, D. Dumebi Egbufor, Taylor Schilling, Mason Schneiderman a iní.

Monsterland vyjde na Hulu už 2. októbra.

Trailer:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *