Keď váš krk zvierajú ruky ducha minulosti

Dědictví aneb…

Nebolo by úžasné, keby sa dozviete, že ste zdedili miliónový pozemok? Pravda, ak by ste mali radi svojich rodičov, asi by to nezahojilo čerstvo hlbokú ranu. No Ryan Bowman svojho biologického otca nikdy nepoznal, dokonca zostal zaskočený správou o dedičstve a úmrtí, nakoľko bol v tom, že jeho otec zomrel pred 25 rokmi.

Navyše, zdedený pozemok o hodnote 2,5 mil. amerických dolárov sa ukáže byť luxusný plážový dom v okúzľujúcom mestečku v Kalifornii. Keby Ryan nevedel lepšie, nazval by to zásahom osudu. Jeho snúbenica Isi je totiž tehotná a nový domček v nádhernom prostredí sa im určite zíde.

Po presťahovaní sa do plážového domu však Ryana podchytia zvláštne emócie a úkazy hraničiace s halucináciami. Pocit, že ho aura rodinnej histórie mení na úplne iného človeka je len umocnený silnejúcim chladom k svojej milovanej snúbenici a ignorovaním svojej adoptívnej rodiny.

S Ryanom niečo nie je v poriadku a keď sa mu podarí odhaliť skutočnú pravdu o svojich biologických rodičoch, premôžu ho panika a strach z toho, aby nekráčal v ich šľapajách. Sila nepoznanej rodiny je však mocná a Ryan si je vedomý toho, že ruky duchov minulosti pevne zvierajú jeho krk.

Film Inheritance napísal a zrežíroval Tyler Savage. Zahrali si v ňom Chase Joliet, Sara Montez, Dale Dickey, Drew Powell, Tim Abel, Krisha Fairchild a ďalší.

Inheritance je z produkcie Portola Pictures a vyjde 15. júna na Digital HD.

 

Trailer:

Zábery z filmu:

 

Plagát: