Preskočiť na obsah

Farmárka napečie halucinácie pre mladý pár v surreálnom horore ‚Honeydew‘

Naprieč temným svetom vlastnej mysle.

Filmár Devereux Milburn sa chystá ukázať svoj režisérsky celovečerný debut Honeydew aj širokej verejnosti, nielen v kinách za veľkou mlákou ale i na digitálnych platformách vo veľmi rýchlom slede za sebou. Devereux svoj surreálny film označil za akési bizarné a moderné prerozprávanie Janka a Marienky, ktoré má nahliadať do hĺbky ľudskosti a klásť otázky o túžbach a potrebách. Film mal mať svetovú premiéru na Tribeca Film festivale, no kvôli zrušeniu pre očividné dôvody sa Honeydew ukázal na októbrovom Nightstream Film festivale.

Príbeh je o zamilovanom, no osobnostne odlišnom páre Samovi a Rylie. Po náhle prerušenej stanovačke si nájdu úkryt pred nocou u sympaticky vyzerajúcej farmárky, žijúcej vo svojom domčeku s napohľad zvláštnym synom. Keďže podľa slov postaršej dámy nemá telefónny signál a ani internet, Sam a Rylie vezmú ponuku na pohostenie a prespatie. Jedlo, ktoré im farmárka predostrela, nebolo tak úplne obyčajné a svet zamilovanej dvojice zahalia halucinácie a čudné chute…

Vo filme si zahrali Sawyer Spielberg, Malin Barr, Barbara Kingsley, Jamie Bradley, Joshua Patrick Dudley, Stephen D’Ambrose.

Honeydew je z produkcie A Little Sky Film Production, Rubber Road Productions a vyjde vďaka kolaborácii Dark Star Pictures a Bloody Disgusting najprv v amerických kinách 12. marca a neskôr 13. apríla 2021 na VOD.

Trailer:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *