Nový seriál od tvorcu ‚American Horror Story‘ dostal oficiálny trailer

Sestra Ratchedová z filmu 'Prelet nad kukučím hniezdom' dostala vlastný hororový seriál.

Americký hororový príbeh trochu inak.

Filmovú klasiku One Flew Over the Cuckoo’s Nest (Prelet nad kukučím hniezdom)– adaptáciu Keseyovho románu, z roku 1975 od Miloša Formana určite poznáte. To znamená, že vám je postava krutej sestry Ratchedovej naozaj viac než povedomá.

Ak ste niekedy prosíkali nebesá o hlbšie preskúmanie tejto postavy, máme pre vás dobrú správu. Netflix spojil sily s Ryanom Murphym, tvorcom populárneho hororového seriálu American Horror Story a s Ianom Brennanom, ktorého hororoví fanúšikovia môžu poznať ako tvorcu seriálu Scream Queens. Výsledkom spolupráce je atmosferická hororová dráma Ratched s divákmi obľúbenou Sarah Paulson v hlavnej úlohe. Sestru Ratched adaptoval Evan Romansky.

Príbeh je zasadený do Kalifornie v roku 1947, kedy sestra Mildred Ratched príde hľadať prácu do významnej psychiatrickej nemocnice. Odborníci na ľudskú myseľ začali s novými experimentmi a liečebnými metódami, ktoré sa morálky a práv pacientov ani len nedotkli.

V chaose bizarnej medicíny vyniká práve Mildred Ratched, na pohľad dokonalá, profesionálna sestra na misii pomáhať tým menej šťastným. No vo vnútri jej duše vrie temnota, ktorou si podmaní starostlivosť celej inštitúcie.

V seriáli Ratched si zahrali Sarah Paulson, Cynthia Nixon, Judy Davis, Sharon Stone, Jon Jon Briones, Finn Wittrock, Charlie Carver, Alice Englert a mnohí ďalší.

Ratched vyjde pod názvom Ratchedová aj na slovenskom a českom Netflixe už 18.09.2020.

Netflix: https://www.netflix.com/sk-cs/title/80213445

Trailer:

Zábery zo seriálu:

Plagát:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *