Vražedné džínsy chystajú pomstu na zákazníkoch v horore ‚Slaxx‘

Pozor na nový módny trend.

Džínsy, ktoré vám zničia postavu.

V našom svete neživé predmety z ničoho nič získavajúce dar života patrí medzi populárne hororové trópy. In Fabric si to v roku 2018 úspešne odskúšal krásnymi vražednými šatami a teraz nás pre zmenu čaká ďalší odevný výrobok.

Na Shudder pride v marci hororový film Slaxx od Elzy Kephart, ktorá v roku 2002 zrežírovala televízny seriál o neslušných ponožkách Naughty Soxx a v roku 2005 celovečerný film o zvodnej zombie sestričke Graveyard Alive, takže viete, že ste pozvaní do šialenej spoločnosti. Horor Slaxx je o svete odevného priemyslu, ktorého najnovším vynálezom sú džínsy so schopnosťou prispôsobiť sa k veľkosti stehien a zadku. Nesú názov Super Sizer a riešia tie najväčšie otravnosti nakupovania džínsov – neustále skúšanie a nové podecembrové nakupovanie. Skutočný horor za ich výrobou zákazníkom nie je známy a keď v jednom obchode džínsy Slaxx ožijú, svoju pomstu prelejú krv a vykrútia krky. Prežiť prebiehajúci masaker sa pokúsi hanblivá pracovníčka obchodu Libby.

Film zrežírovala Elza Kephart. Na scenári sa podieľala aj Patricia Gomez. Vo filme si zahrali Romane Denis, Sehar Bhojani, Brett Donahue, Kenny Wong, Tianna Nori, Erica Anderson, Stephen Bogaert.

Slaxx je z produkcie EMA Films a vyjde na streamovacej platforme Shudder 18. marca 2021.

Trailer:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *