Nezávislý slasher Manhunt sa ukazuje v prvom traileri

Čierna maska a ostrý nôž.

Prerábky starších filmov sú v dnešnej dobe bežným javom. Čo však nie je až tak bežné je to, keď sa filmár rozhodne spraviť remake svojho vlastného filmu. Taký je však prípad Iana Adamsa, ktorý v roku 2011 ako 17 ročný študent Arklow Community College odprezentoval svoj prvý celovečerný horor Manhunt s rozpočtom 100 €. V súčasnosti je známy ako režisér komédie The Lads (2018), no ako asistent réžie má skúsenosti zo seriálov Penny Dreadful či Vikings.

Manhunt má vyjsť „čoskoro“ a ak bude vychádzať z originálu, pôjde o slasher inšpirovaný klasikami Halloween, Friday 13th a Scream. Manhunt z roku 2011 mal za cieľ analyzovať rozpad hierarchie spoločnosti pod ťarchou autority a hroziaceho nebezpečenstva. To všetko v pocitovo izolovanom prostredí lesov a v limitovanej perspektíve tínedžerov. Dnes vydaný trailer však sebe skrýva zväčša dospelých aktérov, takže bude zaujímavé sledovať, akými zmenami si Manhunt za 8 rokov prešiel. Viac detailov momentálne známych nie je.

Vo filme Manhunt od Iana Adamsa si zahrali Adam Behan, Jordan Coombes, Sheena Kelly, James MccLean, Oisin McBride, Eoin Halpin, Samantha Gallagher, Ryan Hennessy a David O Gorman.

Dátum vydania zatiaľ nie je známy.

Trailer:

https://www.youtube.com/watch?v=AhcHiOLat1E

Zábery z filmu: