Démoni ovládnu chatu a myseľ v horore The Dark Within

Zmiznutie rodičov a tajomstvo.

Marcus Anderson je na pohľad úplne normálny a obyčajný dospelý muž. Pred svetom však skrýva tragickú minulosť, ktorá dosiahla svoj zlomový bod 8. augusta v roku 1991. V ten deň, keď bol malý chlapec, mu z ničoho nič zmizli obaja rodičia. Žiadny list, žiadne stopy, žiadne nájdené pozostatky. Jednoducho sa pod nimi zľahla zem.

Teraz je už odhodlaný odhaliť pravdu o zmiznutí svojich rodičov. Pátranie ho privedie k žene, ktorá mu dá kľúč k rodičovskej chate. Verí, že tam nájde odpovede na všetky otázky a známe prostredie obklopené smútočnou hmlou v ňom osvieži spomienky na udalosti odohrávajúce sa pred a po tragédii.

Osamotené prostredie chatky v Marcusovi okamžite vyvolá záblesky minulosti, ktoré ho k privedú k stopám blížiacim sa k pravde. Nepôjde však úplne o to, čo si pôvodne predstavoval. Marcus zažije veci, ktoré ho posunú k odhaleniu vlastných zvláštnych schopností. Desivé fantazmagórie odohrávajúce sa v chatke mu postupne ukážu nie len hrôzostrašné udalosti obklopujúce zmiznutie rodičov, no taktiež temnotu, ktorá sa v ňom skrýva od útleho detstva. Marcus je podľa démonických výjavov výnimočný. Ako to však súvisí s tým, kvôli čomu sa na miesto po rokoch vrátil?

Horor The Dark Within zrežíroval David Ryan Keith (The Redwood Massacre, Ghosts of Darkness). Na scenári spolupracoval Paul Flannery, ktorý si vo filme zahral postavu Marcus. Okrem neho sa vo filme objavili Kendra Carelli, Stephanie Lynn Styles, Niko Foster, Mark Wood, Olivia Murray, Miller Caleb a Harry Willis Fleming.

The Dark Within je z produkcie 2nd Nature Films, Chasing Butterflies Pictures, Clear Focus Movies, Popcorn and Soda Productions. Film vyjde ešte v tomto roku a to cez distribučnú spoločnosť Uncork’d entertainment.

Trailer:

Tento trailer bol odstránený produkčnou spoločnosťou, nakoľko sa rozhodli pre novú kampaň a posunutie vydania filmu. Článok s novým trailerom (2019) nájdete TU.

Zábery z filmu: